Моя сестра чоловіка часто дивиться на світло, не запитуючи на моє нове плаття.

Для жінки, як охоронець серця, її сім'я є найважливішою. Не дивно, що вона подбає про неї. А незнайомці, навіть родичі, які приходять на коло цієї сім'ї з єдиною ідеєю прибутку, завжди будуть сприйматися як байонети. Проблеми сімейних відносин Тема не нова, але це болючно терміново.



Що робити, якщо родичі чоловіка не доглядають занадто багато про своїх хороших манерах і почуттям такти? Боротьба, кричуща, ігнорування? Не допомагає. Ви завжди будете в меншості.

Сімейні відносини Проблеми Я не знаю, що робити. Ми одружилися протягом десяти років і все добре. Сім'я, діти. Чоловік неприхований, несе все в будинок, а іноді навіть ми можемо дозволити собі відпочити за кордоном. Це не те, що ми живемо в розкішному вигляді, але досить сильний середній клас.

Я повинен сказати, що ми зустрілися в інституті. І вивчав добре, закінчився відзнакою, і навіть у своїй спеціальності. Мій чоловік отримав більше грошей, ніж я і отримав краще. Тоді він був далі пропагований і коли я був в положенні, він вирішив, що я залишаюся додому з дитиною. Заготівля була легкою, Саша допомогла мені, і незабаром ми чекали на дочку.

Через три роки, син народився, і діти, я повинен сказати, що нічого не потрібно. Але чоловік такий стрес на роботі не скористався. Він втратив масу ваги, раннє сіре волосся з'явився на голові, але гроші було добре, тому я не хочу розглянути можливість зміни виду діяльності.



Його мати і сестра проживала в сусідньому місті. Не було відповіді на мої запити, щоб допомогти. Її мама відмовилася від того, що вона вже дала свою борг своєму сина. І мій сестра-в-право, сестра мого чоловіка, побудував ще один зв'язок, який, очевидно, зроблений з ладу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Діти виросли, навчилися. Він став трохи простіше, і я подбаю про здоров’я чоловіка. Ми трохи затягували наші ремені, але мій чоловік пішов до санаторію майже на місяць. Це добре, що є Інтернетом. В той час як я подбаю про дітей, і Саша відпочиває, ми побачили один одного щодня через відеопосилання. Я помітив зморшки на обличчі кожен день, і мій улюблений рум'ян знову був видно на його щоках. Чоловік зажадав відпочивати, і як тільки він отримав його, життя відварився в ньому знову.

Я шукав роботу, бо діти стали більш самостійними, більше і більше грошей були потрібні, і, навпаки, я хотів вийти з дратує чотири стіни. Ви не знаєте, що це подобається розвивати професійно після такої тривалості і побачити, що ви не втратили все.



Але неприємності приїхали з того, куди не чекали. Більше того, вони не були. У зв'язку з карантином, робота сестри-на-правила. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. До того, як ви бачите, вони не встигли взагалі. А тепер з'явився, а також наполегливе бажання зустріти Сашу і «Цей-Хер-Трейд», тобто з мене.

І ось ми йдемо. Дві люди приходять, не говорячи привіт до мене, з висушеним тортом "для онуків" і витрачають багато часу з нами. Я повинен годувати їх, мити свої тарілки, і ніхто не подякуватиме мені. Повірити його або ні, вони навіть виглядають однаково. Навіть їхні голоси схожі. Можливість. Тоді, як якщо по дорозі, вони почали запитати Саша на щось невелике. Це лампочки, тому що ми виводимо з вогнів, ми промиваємо деякі, ми отримуємо багато.

Дійсно. Ми знаємо, що в нашій країні є така тенденція, щоб стати більш дорогими. Це просто дорого. Ви не повинні бути генієм, щоб зрозуміти, що це час, щоб запасатися дощовим днем. І так як ми не отримали підвалу, нам довелося зберігати все на невеликій ніші: пучок порошку, лампочки, акумулятори, мило. В короткий час щось не зіпсує, але завжди буде корисним.



У мене є нова мода. Пристосувати, щоб не бути вдома протягом дня, вони приходять без запитань. Діти мають віддалений, і вони не мають вибору, але щоб дати їх бабуся і тітка додому. Потім вони йдуть на дивитися мультфільми, і ці два погани знаходяться в моїй квартирі, як вдома.

Наприклад, я звик до того, що якщо ви купуєте щось смачно і не закінчуйте його на першій вечері, напишіть. Діти не люблять ароматний сир і маслини. І вони не їсти їх протягом дня. Але ці продукти дуже популярні з родичами чоловіка, тому ви розумієте, що я спробую їсти щільно.



Моя сестра-в-права також здається, намагаючись важко їсти, тому що я часто знаходжу мої речі, змащені і простягаються. Уявіть, що вона не сором'язлива, щоб прийняти будь-яку іншу сукню, два розміри менші, піти в ній (в вечірній сукні вдень (!))) на дату і принести до мого дому перед дівчинкою. Звісно, це аннойс мене і я часто влаштовує сміття. Але я люблю чоловіка, і він просить мене заспокоїти. Я маю на увазі, я не можу нічого робити.

Але останній випадок був особливим. Я планував корпоративний захід, і я просив своїх босів для просування довго. Я шукав це, не так багато для нового Paycheck, але я хотів просування і більше відповідальності. Наприклад, маленька жінка мріє мати шанс на рівних чоловіка з точки зору кар'єри. Починався таким же чином.

І так, ввечері, перед святом я не знайшла сукні та прикраси, які я планував носити. Займаючи всю квартиру, можливо, сестра мого чоловіка приховала його кудись. Спокій і вирішив зателефонувати її. Так, плаття, яке я вішала так, щоб не порізати, сподобалося це ... жінка. І ювелірні вироби. І тепер вона не може дозволити собі, тому що вона витрачає час на новий молодий чоловік в маленькому ресторані. Я можу прийняти щось інше, і вона буде принести мене "добрих" пізніше, як спасибі.



Моя око пішла темна і вішала. Я отримав різну сукню, корпоративна партія пішла погано, але я зробив акцію. У зв'язку з тим, що влада не може протистояти пошкодженому вигляду. Ані вона, ні її мати приїжджає до нас. Я подарував чоловіка ультиматум: або мене або розлучення. Я не шкодую, але це не може продовжувати. Сам Саша почав йти до своєї матері, і тепер я сердився maeger, який не робить концесій.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное