Бабця сказав, що вона залишить квартиру до мене, але мій мати однозначно взяв його і не давав мені.

Питання спадкування часто гострі і напружені. І це не залежить від того, чи мав тестатор великі фінансові активи або мало нічого в його власності. Навіть деякі решти. плоскіПриродно, це призведе до великої кількості контроверсій і відступу серед родичів, які можуть отримати її. Це час.



Наш читач зіткнувся з цією проблемою. Сад, боляче. Але нічого не можна довести, незважаючи на те, що на її думку, мама була неправдивою.

З дитинства мій бабуся і я не заплітаючи води. Мати, як завжди, був зайнятий новим хлопцем: після вильоту свого батька з сім'ї, її особисте життя ніколи не покращилося. Але я не подбала, бо що може бути більш цікавим, ніж ходити з Бабцем і її нескінченними цікавими історіями? Це так сталося, що я не встигла зробити друзів і кожен вихідний день ми провели святкові канікули разом.



й Як я зараз розумію, це тільки на руках матері. Ну, великий, я був добре з ним. Моя бабуся навчила мене прокидати рано і планувати день. Вона допомогла мені з самооцінкою і переконана мене, що у мене буде найкрасивіша фантастика. Що не найважливіше, а особливо ставлення однокласників. Я любив мій бабуся і бачив її більше як друг, не тільки як старша, мудра людина.

Але в той же час я виріс старшим. З'явилася їх підлітковий вік, перше кохання, підготовка до іспитів. Я не бачив Бабця дуже часто, але я відвідав її пару раз на місяць. Вона тримала мене, як я виросла і обіцяє залишити квартиру, якщо вона виявила fiancé. Я вже був некомфортний з нею слів. Вона бажала її бабуся бути з її довше. Вона була так шкода.



Я 20 років. Відповідав всім сім'ям, особливо я наполягав, що бабуся відвідує. Як я пам'ятаю зараз, вона веселий, вішати, живий. Вона танцювала і зробила всіх сміятися. Ще один тост був про квартиру. Моя мама подрібнила плечі і сказала: «Ви господиня і робимо те, що ви хочете». У мене є місце для життя. й

У віці 23, я одружився, вже в положенні. Мій чоловік і я все одно люблю один до цього дня. Але перший раз був дійсно поганий. Здається квартира і невелика дитина. В цілому домогосподарства була пригнічена, як було брак грошей. Моя мама не могла і не хочу допомогти. Я сказав вам, щоб взяти няньку. Мій бабуся, хоча старий, іноді сати з її бабуся, коли вона була сильною.

, Україна

Коли мій чоловік і я отримав трохи більш фінансово, ми навіть переїхали на два. Квартира невелика, але ми можемо дозволити собі оренду. І через кілька місяців ми дізналися про поповнення. Мій син народився реальний герой. Моя дочка була 5 років і ви не вірите, але вона допомогла мені з усім. Я був сумним, щоб дізнатися, що мій мама не взяв ніякої частини в виховання онуків, але що ви можете зробити?

І 6 місяців тому бабуся загинув. Я не знаю про її смерть, я був зайнятий готелем. Але я чітко запам'ятав свій останній подарунок: квартира, де я провів більшу частину дитинства. Двокімнатний хрущов, який, однак, був набагато більший, ніж той, де чотири з нас ховалися. Просто одна проблема. Бабця не встигла залишити її заповітом.



І тоді моя мати нехай мене. Вона просто вибрала, щоб забути обіцянки її бабуся, зроблені мені про квартиру. Не буде, немає квартири. Поки щотижня поставила мрію для того, щоб потім кладемо її в оренду оголошення. Так, вони були дуже швидко, і тепер місце, де сім'я повинна жити, будь ласка, інші. Спасибі, не в оренду.

Всі мої спроби діалогу були негайно звільнені. Мама наполягає на тому, що він єдиний, і бабуся не означалася. Що б не захопити можливість і не давати його. Я вже маю місце, щоб жити на досить низькій швидкості, тому що ще мені потрібна? Шамінь. Після того, як велика частина наших грошей йде в квартиру, і діти ростуть, і нам потрібно більше грошей щодня.



Я не впевнений, що мій мама і я буду на хороших умовах. Я не впевнений, що ми будемо говорити. Мій чоловік затиш мене, нічого, ми будемо жити. Я кішки подряпини в серці. Як ви можете зробити це лише дочкою?

Дійсно, ситуація досить сумна. Знаючи останню волю бабусі, мати нашого читача може виконати її, особливо тим самим допомагаючи їй дочку. Але нічого не можна зробити законом. Можливо, ви повинні просто прийняти, можливо, ваша мама прийде до своїх почуттів і зрозуміти, де вона неправильна.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное