Я варив медові помади в великих партіях, щоб годувати своїх голодних онуків.

Проста і легка випічка, що ми прагнемо! Тим не менш, ми не будемо переконувати нас. Так, іноді ви хочете щось грандіозне, багатошарове, щоб зробити все. Але це набагато більш практична підготовка. шоколадні паличкиЩоб мати солодку закуску на моркві.



Говорячи палички! Редакція "Сайт" Я просто мав досить хороший рецепт. Зварюйтеся швидко без великої мудрості, але виведення мегатонів задоволення. Ви можете взяти їх на роботу і покласти їх в школу. Давайте перевіримо інгредієнти.

Шоколадні помади Інгредієнти для печива
  • 300г борошна
  • 3 ст. цукру
  • 2 ст. меду
  • 100 мл рослинної олії
  • 2 ч.л. розпушувача
  • 0,5 ч.л. солі
  • 0,5 ч.л. соди
  • 250 мл теплої питної води




Глазові інгредієнти
  • 200 мл води
  • 4 ст. какао
  • 100г цукру
  • 40 мл рослинної олії
  • 75г чорний шоколад


Шоколадні палички
  1. Робимо печиво першим. Змішайте разом медом, цукром, теплою водою та рослинною олією. Потім додайте розпушувач, соду, сіль і поступово залийте борошно. Добре перемішати, щоб тісто виходить однорідною консистенцією.



  2. Поставте готове тісто у вигляді або на сковороді. Ви можете попередньо покривати з пергаментом, якщо ви страхуєте, що бісквіт буде спалювати. Ви повинні зробити лист.



  3. Відправте його до опалювальної печі до готовності. Температура близько 180 градусів Цельсій. Готовність залежить від вашої печі, краще слідувати бісквіту.
  4. Давайте зробимо миття. Змішайте разом воду, какао, цукор та рослинне масло. Поставте все на вогонь і дочекайтеся, поки він відвариться. Тепер зніміть плиту і додайте шоколад. Переконайтеся, що він розчиняє. Давайте охолонути. 36815659



  5. Залишилося нарізати готове бісквіт з поздовжніми деталями і копати в шоколадному барі! Власне, шоколадні помади готові!


Ми рекомендуємо не зупинятися там і посипати готові палички, наприклад, кокосові стружки. Мороз може бути більш ніж просто шоколадом. Якщо у вас є достатній досвід, то спробуйте інші варіанти! До речі, мій бабуся часто додають подрібнені горіхи до тесту - теж дуже великий!



Шоколадні палички Ми постійно працюємо над столиком в нашій сім'ї і не турбуються! При поході друзів, вони завжди просять, якщо у них немає. Звісно, будь ласка! Читайте нашу наступну статтю про те, як запекти бездоганний бісквіт. Смачного!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное