Знаменитості люблять одною матір'ю.

Вони говорять, що кожна людина в світі має подвійний. Ви ніколи не зустрілися з ним, але ви можете жити з ним в сусідньому селі. Добре, дуже схожий: зовнішньо, дії, іноді доля. Сьогодні ми будемо говорити про знаменитостей. І це не буде про подвійних наборах, трюкам і так далі, але про тих, хто ми, аудиторія, часто плутати. Так, схожі знаменитості в фотографіях і відеой

Я часто ловив себе розповідаючи другу, що я бачив мій улюблений актор, і такий фільм. І відповів: "Чому не він." Вони так різні. Як плутати? Сім'я Ми побачимо, що ми знаємо, що ми розповідаємо. Наприклад, у мене був хлопець, який дивився як Данило Коли я був молодий. Чому це? Психологи знають відповідь. Ми будемо бачити, якщо що я говорю вам. Російські зірки, яка з якоїсь причини така схожа.



Схожі святості в фотографіях без спору, люди можуть мати однотипнийй Зауважте, що це відомо в екіпіровці, де кожен ковтається під кимось. Коли будь-який видатний актор зовні нагадує вам про одного літературного героя або співачки легендарного або художнього персонажа.

Іноді один актор дійсно схожий на інший. Ось чому вони плутають. Іноземний приклад: це важко для когось відрізняти. Keira Knightley і Natalie Portmanй І герої нашої колекції. Російські знаменитостій



GettyImages Дивитися, пари російських акторівЛюди, які живуть в той же період часу і з яких причин нагадують один одного, як родичі (і іноді вносять однакові імена):

Галина Звигінцева та Ніл Уварова Галина Звичацева – лише 34 роки. Вболівальники своєї роботи знають актрису про свою роль в серії «Святий після», а також драму «Знайдений».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від Survive AFTER И (@20vyzhitposle13)



Подумав, що Галина дуже схожа на Nelly Uvarova, яка вже 40 років. Пам'ятайте, що вона відома за роль Катя Пушкарєва в знаменитому серіалі «Не народжується красиво».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений Ольгою Сімакова Бавовна іграшка (@helqa.simakova)



Людмила Загорська та Дарія Мороз Людмила – театральна акторка з України. Вона отримала популярність завдяки зйомок серії «Ісландія непотрібних людей», «Офісні дружини» та «Сьогодні війна завершилась». Деякі люди плутають її з Дарієм Морозом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@lyusse)



Дарія Мороз – зірка російського театру та кіно. Знаний для фільмів «Рівка потвору», «Контейнер», «Конкурсор», «Дата імперії» та інших подібних проектів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@mercury_russia)



Каріна Розумовська та Ірина Тараннік Це сталося, що навіть журналісти були помилковими, закликаючи їх родичів. По суті, схожість очевидна (можливо, є загальні корені в роду?).

Каріна Розумовська відіграла свої ролі в серії «Вангелія», «Мареуре», «Спідниці», «Іванов-Іванов».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений Ірина Тараннік (@_doppelgaenger)



І якщо ми говоримо про твори Ірини Таранника, то це буде навпаки (або не зовсім) проекти – «Мій хлопчик», «Будівництво», «Рульський учитель» та «Твої серця».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Каріна Розумовська (@karina_razum)



Катерина Дубакіна та Катерина Копанова Згадайте цю дівчину, грала Катя Дубакіна в серії "Я красива няня."? Але сьогодні ця дівчина виросла, і вона почала плутатися з Katya Kopanova.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Екатерина Копанова (@ekaterina_kopanova)



Єкатерина Копанова також знайома з нами за свої ролі в серіалі «Треквелери», «Дільді», «Склифоновський» та ін.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Екатерина Дубакіна (@sikoraksa)



Олександр Петров і Олександр Горбатов Про Петров тепер говорять про Безруков в анекдоти. Я маю на увазі, це буквально всюди і все. Про це, звичайно, Але від часу цей актор плутають з його іменами

Але пам'ятайте: Петров взяв участь у знятті серії «Полісман від Рублівки», «Метод-2», «Гоголь», а також фільми «Т-34», «Вторгнення», «Текст», «Сагітараю» та багатьох інших.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Олександра Горбатова (@aleandr.gorbatov)



Олександр Горбатов відомий своїми цікавими ролями в серії «Таємниця імперії», «Гудунов», «Мурка», «Білий сніг», «Баднес» та ін.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@sashapetrovnews)



Сергій Плотніков та Роман Вікев Плотников дуже добре відіграли в серії «Кадетри» та «Лав'єр». Ви також можете побачити його в другій частині фільму «Бурнт Сонце».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@krucha62)



З останніх фільмів за участю Романа Агєєва можна виділити «Собібор», «Добрі дівчата йдуть на небо», а також «Дві квитки додому».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Про_zvezdu (@pro_zvezdu)



Звісно, якщо у вас є хороший погляд на ці фотографії і дізнатися більше про життя зірок, то знаменитості-двох не здаються так схожим на вас. Але коли вони змінюють ролі з часу на час, миготливий на екрані, кожен може заплутати їх.

І тепер у вас є зрадаЯ не хочу, щоб отримати спійманий. Поспішайте на наступну вечірку з друзями, щоб сперечатися, хто (покликати гру) «Хто хто»?) в стрічках, відомі вам. Я впевнений, що багато людей попадуть на гачок, дивлячи їх фаворитів не в тих обличчях, які дійсно з'являються на екранах.

Будь ласка, напишіть, хто ще ми забули згадати про російських знаменитостей, схожих на дві краплі води. Ми всі зацікавлені!

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное