Очікується, що мій дочка-в-право з лікарні, я вирішив запекти свій улюблений торт з хребтом.

«Це найсмачніший пісочний торт з сиром, який я їсти!» - сказав мій дочка-в-право, який ми привеземо з маленьким Кірюшом з лікарні до дня. «Місця хребта, цибулю, улюбленого сиру Фета та ніжного сиру в яєчно-міксеному соусі на подушці з пісочниці - що може бути краще? Невеликий шматок цього торта може бути навіть маленькою матір'ю.

Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, рецепт для найсмачніших тортів. сировина Пісочне тісто. Це торт, який переможе ваше серце раз і назавжди!



Пісочний торт з сиром Інгредієнти для тесту
  • 400г борошна
  • 3 ст.л. сметани
  • 200г холодний крем маргарин
  • 5g розпушувач
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • 350 г свіжого хребта
  • 150г сметана
  • 200 г сиру
  • 70г зелений цибуля
  • 200г Сир Фета
  • 3 яйця
  • 30г вершкове масло
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. У просіяному борошні додайте розпушувач, сіль і добре перемішайте. До складу сухої суміші дрібно нарізати або натерти вершки маргарином (від холодильника) і подрібнити все на невелику крихту. Додайте сметану і змітайте тісто.



  2. Зберіть тісто в помаху, загорніть її в харчову плівку і вставте в холодильник на 30 хвилин. 1 999 р.



  3. Промийте цибулю і шпинатом і дрібно наріжте. У сковороді з рослинною олією, обсмаженою цибулею з хребтом. Маса зменшиться в обсязі навпіл або навіть три рази.



  4. Змішайте сир з сиром фета. Дуже просто замісити виделкою. Додайте зелень і перемішайте. У окремому контейнері збити яйце сметаною. Продам його і за смаком. Змішайте сирну масу з яйцем залити.



  5. Тісто рівномірно розподіляється у вигляді попередньо змащеного маслом. Форма з тестових боков з висотою 3-4 сантиметрів. Ви можете зробити невеликі пункції в тесті з виделкою.



  6. Залийте начинку на тісто. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 45 хвилин.



  7. Все смачно. млинці готовий. Бодибилдерши!





Поради редакційної колегії А любителі солодощів раджу приготувати торт «Холдові курдні колодки». Він розтоплює у роті, як пухкий сніг!



Я дуже рекомендую приготувати цей пісочниця. млинці і хребта. До столу можна подавати як гарячим, так і холодним відео. Але це ще краще від холодильника.

До речі, цей рецепт відмінно вдається до різних модифікацій. Наприклад, другий день я вирішив замінити сир фета Болгарський бринза. Дуже добре виглядає. Бринза краще взяти солярію, краще. І наступного разу я хочу спробувати додати домашній крем замість сметани, я думаю, що це буде навіть прохолодніше!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное