Я хвалю худий чебрюки, п'ятий раз в місяць я смаюся, але квартира не пахне їх.

Чебуреки, звичайно, представляють мене тільки з м'ясом. Але що якщо Zarathustra не дозволяє? Добре, причини можуть бути дуже різними. Приклад. Так чому б не зробити худі чебуреки? Вони не дадуть м'яса будь-яким чином. Я пропоную вам переконатися, що це прямо зараз!

7500 р.

Редакція "Сайт" Традиційно збирає не тільки смачні, але й практичні рецепти. Ми намагаємося зробити процес приготування приємним і ефективним. Рецепт пісного чебурека просто один з них. Давайте перевірити інгредієнти і обсмажити весь стек їх швидко!

Lenten Cheburek інгредієнти для тестування
  • 500г борошна
  • 1 ч.л. спеції солі
  • 250 мл окропу
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 3 ст.л. сорок-дегре




Наповнення інгредієнтів
  • 500г картоплі
  • 250г шампіньйон
  • 1 шт лек
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • сіль і перець




Лентень chebureki
  1. Традиційно ми починаємо тестування. Просійте борошно, додайте сіль і залийте окропом. Стирайте акуратно, додайте вершкове масло і конфорку. Тепер перемішати тісто, воно повинно бути м'яким і еластичним. Залиште його на півгодини.




Поки тісто піднімається, час робити начинку. Зварена картопля повинна бути розтягнутою, пасувати цибулю (або просто цибулю) і додають подрібнені гриби. Змішайте начинку добре, додайте сіль і перець, дайте охолонути повністю. Прокочуйте і розділіть тісто на кілька частин, кладемо готову начинку і формуємо chebureki. Від 10 до 16 штук в залежності від розміру. Гаряче обсмаження з двох сторін до золотистого. Боже!





Всі ті ж дії можна повторювати з м'ясом, тільки замість картоплі слід замочити. Якщо ви не дотримуєтесь повідомлення і не стежте за іншими схожими правилами. До речі, залишки тесту можна обсмажити на тій же сковороді, а отримані «подрібнювачі» посипають цукровою пудрою. Це трохи солодкий! Пам'ятайте, що ви завжди можете експериментувати з начинкою!



Lenten Cheburek довго підкорив нашу кухню і не тільки. Всім друзям і знайомим також постаралися варити після їжі. Ось ще один милий рецепт, як приготувати печериці з м'ясом. Бажаєте вам гарну апетит!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное