Гранпа завжди копчена кришка в нашій бані, продовжує традиції

Кращі подарунки їстівні подарунки. Батьки привозили куртку з села. Я люблю його дуже багато, тому що як дитина, мій дід завжди копчений льод в нашій бані в чорному кольорі, на дереві плодових дерев. Це було те, що льод і ванна після куріння в ньому.

У нас є кілька рецептів. товсті жінки і м'ясо. Я використовую один рік до Великодня. Мій чоловік тільки любить копчену кришку і м'ясо за цим рецептом. На яскравому відпустці на несолодкому столі гості вперше почнеться цими побажаннями!

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, як зробити краще копчену їжу. лосини Великдень. Не можна відірвати!



Смоктати льодові інгредієнти
  • лосини
  • 3-4 цибулини з гусками
  • 3 лаврові листки
  • 5-6 шт. чорний перець горох
  • сіль, перець
  • вода
  • приправа
  • часник


Підготовка
  1. Для марка потрібно відварити цибулю з лушпиннями в воді, додати лавровий лист, гвоздики, розсіяний перець горохом, а також сіль і перець. Немає пропорцій - ми робимо це оком. Маринад повинен бути солоним. Моя мама додає 0,5 склянки солі до 1 л води, але ви шукаєте себе, скільки води потрібно накрити кришкою або м'ясом. Маринад кип'ятять 5 хвилин після кипіння.

    р.



  2. Замочити його м'ясом або кукурудзою. Залиште його на маринувати протягом двох днів.



  3. Після двох днів витягують сало або м'ясо з маринади. Сушити копчену тканину серветкою, а потім ретельно потерти сухий часник і улюблені спеції.



  4. Виготовлений з прянощами і часником або м'ясною складкою в сумці і очистіть вночі в холодильнику, щоб його замочити в ароматах і потім зрушити. морозильникй Заморожені крильця можна тонко нарізати.



  5. Це, копчений І виконується кришка. Бодибилдерши!





Я також пропоную дізнатися, як приготувати варений льод за рецептом аббса конвенції. Таку криву можна зберігати в морозильній камері цілий рік, тому можна відразу ж заготовити її в великі партії.





Такий копчений жир і м'ясо буде вашим прикрасам. Великодній стілй До того ж, як я знаю, кришка в невеликих кількостях вранці дуже корисно. Немає хімії, тільки натуральних інгредієнтів. Куріння за цим рецептом не залишить байдужими як гостей, так і господарів. Кожен шматочок розтоплює у роті!

Ви спробували його. дим Або льод? Якщо так, я хочу бачити ваш спосіб куріння!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное