Мама не дає нічого відкинути, заповнює всю квартиру з ягнятим

В епоху мінімалізму у всіх його проявах є борошняним. Однак, як правило, люди радянського загартування будь-якого свінгери Здавалося б, І все те ж, однак, іноді манічне володіння призводить до незгоди сім'ї. Що таке підключення і можна вирішити цю проблему, читайте в нашій історії сьогодні.



Мій чоловік і я недавно отримав розлучення. 6-річна дочка, звичайно, залишилась з собою. Прийміть, що ми не пішли. До розлучення ми проживали у батьківському будинку. Мій чоловік не мав майна, тому він не може запропонувати нам будь-яке житло. Я мав повернутися до дому батьків.

Я повинен сказати, що моя мама живе окремо в 3-кімнатній квартирі протягом декількох років. Мій батько пішов від 3 років тому і я пішов занадто. Тож мама вирішила орендувати стару кімнату для студента, а другу дві



Коли моя дочка і я повернулася до цієї квартири, ми оселилися в моєму маленькому приміщенні. Ремонт старих меблів. Так я вирішив хоча б якось оновити зовнішній вигляд приміщення. Дуже затишна, але ще дуже близько. Так багато чого спати з дитиною в одному ліжку.

Мої мами не турбувалися. До того ж, коли я вирішив нагадати, що одна людина не потребує двох величезних кімнат, вона почала ставити мене на своє місце. Так само, вона господиня тут, і я маю на увазі.



Номер мами сповнений зайвих речей. У руббіш заповнив весь простір так багато, щоб він буквально не зміг проштовхнути через квартиру. Якщо я міг, я відкинути все. Я думаю про це, є старий одяг, який належить до моєї бабусі! Старі страви, які не використовували протягом багатьох років, а потім в списку.

Коли я розповіли мами, що вона повинна бути трохи аудиту і позбутися від зайвих речей, вона почала жити в мене знову. Вона не піклується, що її маленький бабуся живе в цій квартирі, дихаючи цей древній пил щодня.

, Україна

В ідеалі я хочу перезапустити кімнати з мамою і зробити деякі реконструкції в іншому місці. В іншому випадку не можна жити там. Але мама не хоче. Останнім часом я очищав будинок і кинув кілька речей, які були явно непотрібні, вона почала скандал. Сати Я нічого не вирішив. І навіть на кожну можливість згадувати мій розлучення: «Я мав би думати першим і тримати чоловіка!»

Моя мама буде радше, якщо її дочка проживала в нещасливому шлюбі. Я не знаю, що робити далі. Я не можу дозволити собі орендувати квартиру окремо. Життя під тим самим дахом, як хтось, хто не розуміє мене нестерпним.

248380 р.

Прикольна річ, що я зареєстрований в цій квартирі, і частина його правово належить мені. Я не знаю, що це зробити. Ви відчували такі проблеми?

Пристрасть для зберігання зайвих речей - це прокидний дзвінок. Розумно здорова людина не бажати. У будь-якому випадку, якщо мама героїні була правою, вона сприймала пропозиції та слова дочки адекватно. І це, очевидно, не сталося.



Звісно, можливо, малі почуття прокинуться і мама і дочка зможе створити стосунки. Але може героїні жити в таких умовах і чекати дива? Зростання її маленької дочки!

Поділіться думками та порадами у коментарях. Ми будемо раді бачити вашу точку зору. Чи знаєте ви будь-які Плюшеві?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное