Все моє життя я розповіли, що мій чоловік не вічний, і ви не можете просто сидіти на шиї, але вона тільки сміється.

Ви погоджуєтесь з заявою жінкаЯк чоловік, незважаючи на те, що статистично, домашня робота і діти все ще в ній? Ми не працюємо 3 зрушення в завод, але офіс або навіть робота з дому. Після всього, з одного боку, прибирання будинків і пошук після дітей вже складне завдання.



А з іншого боку, сидячи в домашніх умовах протягом всього дня, кип'ятіння борщу і няняня карапузова є справжньою катування і внутрішньою гниллю. Навіть невелика команда, що може бути, може надихати нові ідеї і розвести щоденну рутину. Хоча, як показує практика, деякі жінки дійсно зручніше бути в чотири стіни 24 години на добу.

До тих пір, як я пам'ятаю мій сестра Ліза, люди завжди сподобалося її. Її батьки зіпсували її більше: нічого дивного, бо вона найменша. У школі викладачі продемонстрували свою кар’єру як акторка, так і модель, постійно підштовхуючи художницю Лізину. Ну, вона не зламала від хлопчиків. Ось короткий. Не думайте про це, я не скаржаю, навіть я думаю, що це добре заслуговує. Наприклад, така активність завжди здавалася занадто втомною до мене, я навчився, і я хотів цей режим ще.



Після школи ми включили шляхи. Я входив в політехніку і продовжив запалити на граніті науки, хоча це було важко. Ліза перейшла до педагогічного, не особливо напруження. Постійна участь у різних типах конкурсів і КВН забезпечила свою сумлінну академічну виставу, тому її дослідження не турбували її багато. Але весь цей час ми були у великих відносинах, хоча наші погляди на життя були абсолютно полярними.



Ні, я лежаю. Я був трохи ревнощим. У другому році вона зустрілася з шикарним хлопцем, тільки чоловіка мрії і, збігаючись, мій однокласник. Почати знайомство, і це не було стандартного лізкінського одягу, але реальних, зрілих відносин. Як я був зробити наречену на весілля, враховуючи я таємно в любові з Андрієм! Але це речі минулого, і це не має сенсу запам'ятати їх зараз.

Моя сестра і я трохи далека. Я знайшов хорошу роботу і навіть купив собі невелику квартиру в центрі міста. У мене немає часу на сімейні справи, але моя кар’єра розвивалася в темпі прийнятного для мене. Ліза також відчувала себе добре: люблячий чоловік, будинок, автомобіль і два милих карапсів. Це, мабуть, мрія господині. Андрій повністю зберіг свою дружину.

р.

Я забрав сестру на відверту розмову. Чому вона не хоче зробити щось, принаймні приймати гроші від свого чоловіка для мікробізнесу? Це буде відволікати від побутових хорів і в цілому, додаткові гроші ніколи не зашкодять. Якщо є час для тренажерного залу і солярію, то буде кілька годин для чогось подібного. Я не розумію.

"Я не думаю, що він не розуміє, що ви, сестра, просто сидячи на шиї." Відповідність була неприпустимою посмішки і зміною предмету. Наприкінці бесіди сестра вичавила щось схоже: «Мій чоловік повинен надати сім'ї, і я повинен дивитися вогнище. Чому ще не потрібно чоловіка? Що ми вирішили.



Після 8 або 9 місяців сестра зустрілася з тим, що називається «непередбаченою ситуацією». Андрій став хворим і тяжко хворим. З лікарні величезні законопроекти пролетять миттєво, тому автомобіль і деякі дрібні речі повинні бути продані. Але це було недостатньо, а борги почали. Це добре, що Андрій був одним з тих, які називаються У своїх бізнес-партнерах і знайомих з тим, що відбувалися і допомогли, як вони могли. Але це не так.

Звичайно, це мій поворот. Але число моєї сестри бажали занадто великий. Побачимо, що я затримую повну самостійність і пасивний дохід. Купити ще одну квартиру, зняти її і залишити роботу. Я не витрачаю багато на себе. Так, якщо я здаю 2 квартири, я можу подорожувати і не кинутися до будь-якого. Я кладаю половинку того, що я кладу для моєї сестри квартири неприпустимо мені. Я не знаю.



Ось чому я відмовився. Вихователі, кришки і все інше працюють тільки на вівчарстві дітей. І я доросла, зробила жінку. Я не можу впоратися з цим. Навіть коли мій мама прийшов, щоб відвідати мене і в серйозному тону запитав, як я можу бути так званий, відповідь залишалася таким же. Я не роблю все своє життя до моєї сестри “кутої та художньої” без роботи дня, відійшов мій сон. Нехай вони хребти, як вони хочуть, я не даю вам гроші. Період. Після того, як життя кладе все на своєму місці.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное