Ацетитний торт, який з рецептурою успіху замінить сирники

Редакційна колегія "Сайт" Сьогодні ми поділимося, звертаємось до всіх закоханих сирних десертів. Печиво та сироватка Один з улюблених ласощів, який легко приготувати в духовці і в мультиварці.



Все почалося, коли моя піч зламала. Що був день, коли я назвав мої гості. Я не люблю купувати солодощі, я завжди готую щось себе. Але без пастирної печі ви не зможете прогулятися.

3696077р.

У цій ситуації мій улюблений мультикокер прийшов на допомогу. Насолоджуйтеся десертом! Я знайшов красиву. рецепт тортаЯкий ще один з моїх улюблених. Тепер я варю дуже часто: це не турбує мене або мого чоловіка. І друзі завжди просять добавки. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

інгредієнти
  • 500г сир
  • 250 г сметани (20% жиру)
  • 3 курячі яйця
  • 100г цукру
  • 2 ст.л. крохмаль
  • 400г Брауні печиво (або інші шоколадні печиво)
  • вершкове масло


Підготовка
  1. По-перше, подрібнити файли cookie. Якщо вона розсипається легко, її можна зробити вручну. Я використовую блендер для жорстких файлів cookie. В цілому, в разі цього рецепта краще взяти Вологий, липкі печиво, які легко митий Але якщо ви знайдете тільки сухий, то я рекомендую додати трохи розтопленого вершкового масла до нього для липкості.


  2. Покладіть половину печива в чашу мультиварки, змащуємо вершковим маслом, рівнем.
  3. У окремому контейнері, використовуючи міксер, перемішуємо сир, сметану, яйця, крохмаль і цукор до однорідності.
  4. Поставте сиру на верхній частині печива в чаші мультиварки, залиште близько 10 хвилин.


  5. Після цього ми посипаємо залишилися подрібнені печиво. Виберіть в багатококерному режимі "Pech" і встановіть час приготування на 1 годину. Температура 150°C. Я думаю, що ви можете зробити це млинець в духовці, але я не спробував його.
  6. Готовий десерт краще. прохолодно вниз, потім подаємо. При подачі млинця можна прикрасити апельсиновим пілінгом або подрібненими горіхами.


доб.200

До сирої маси можна додати корицю, ванільний цукор або ванілін, щоб зробити сирець ще більш ароматним. До речі, якщо у вас є жир, Сметана може бути доданай Ще одна точка: на фото ви можете побачити, що мою чашу мультикокер вистила фольгою. Це тому, що моя чаша старе і прилипає до дна. Якщо ви не маєте такої проблеми, вам не доведеться ставити нічого.

, Україна

Як бачите, рецепт досить простий. Найважчою частиною є пошук правого cookie. У мене було кілька разів занадто сухий і твердий, але масло допомогло досягти бажаної липкості, а десерт вичерпнув.

До речі, ми також пропонуємо вибір десертів, які можна приготувати в мультиварці. Я люблю французьке пиріжке - Я обов'язково спробую його запекти.

Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное