Молода жінка попросила Gestalt терапевта, чому старші люди прилипають до неї

Є категорія дівчат, які дуже дивують, що старші чоловіки активно знайомляться з ними. Я знаю про такі випадки в першу чергу. Після того, як один друг перетворився з таким «проблемним» психологом, до якого рекомендується подбати про себе і встановити стосунки з батьком. Безсумнівно. зрілий чоловік і молодий дівчина Класика жанру для психологів. Відбувся знайомство, що «нові знайомства» старше 25-35 років, а головне питання: «Чи щось не так? й

Відповідь психолога не здавалося мені бути формальною відставкою, але було щось про «сухе тиснення» за попередньо підготовленим клішем. Я хотів зрозуміти ситуацію і висловити іншу думку, також на основі довгострокового дослідження психології. Не тільки це.

р.

Щоб розпочати роботу, ми спробуємо попсихологічно розділяти «неприйнятні» заявники на групи. Ми відразу ж відкидаємо тих, хто не дивиться себе, які кричущо занурюються, і, для самої частини, часто прибувають в стан п'яти. Так, здавалося б, і слід розуміти, що вони, щоб покласти його м'яко, не пара взагалі. Якщо вони не можуть. адекватно оцінити ваші шанси до Чи не проблема?

Якщо дівчина добре дивиться, якщо вона знає, як твердо сказати «не!», яка прочитається не тільки на губах, але і присутній в інтонації, в погляді, в виразі обличчя, тоді вище категорія «невинних» розчиняється самостійно. Молоді не повинні бути синонімними з небезпекою.Тоді ті, хто хоче оманити або використовувати вас набагато менше. Як кажуть, досвід роботи з роками А «все навчається вправою», яка практикується.



Протягом багатьох років з цих вправ ми переросли з «горбами», покритими «армором» і відштовхуємо небажані «запобігання» зазвичай інстинктивно і природно, не звертаючи особливу увагу джерелам подразнення. Молоді Дівчата Він чутливий до всіх видів углості, несправедливості та грубості. Натюрморт. Він автоматично перетворює цей вид «необхідний» в «мімокрокодиль», витрачаючи майже не енергію на неї.

Чи всі зрілі чоловіки однакові? Дівчата скаржаться, що старші чоловіки підходять до них. Але якщо були, наприклад, зірки світового класу, як деякі Бред Пітт, Джим Каррі або найгірші, успішні бізнесмени, романтичні поети або інші. таємниця-артистиВизнання, ймовірно, буде набагато менше.

Таким чином, є підстави вважати, що люди, які не люблять всіх, хто знаходжу, важко знайти партнера в принципі, приваблюють до них.



Найімовірніше, ця категорія досить обернено оцінює свою «проблемну» і не бере на себе майстерність, але за кількістю спроб, атакуючи всіх в рядку: в соціальних мережах, на сайтах знайомств і в будь-якому місці, як молоді, так і однолітків. Вони «бомб» навколишнє середовище, не звертаючи уваги до збоїв і кількості відмов. Їхні дії люблять радіоактивний дощ, розсіюючи бананові шкіри і сліди довішої уваги на вашому покритті. Тексти пісень, а це означає: Я не думаю, що ви думаєте, що це щось неправильно з вами.

На додаток до вищезазначеного, не варто знижку на суспільне ставлення, що дівчата виростають раніше їхніх юних хлопчиків, Жінки під тридцять воліють старших чоловіківй Якщо один з кандидатів не бачить різниці між 2-3 роки і 20-30 років, і це суттєва різниця для вас, то проблема якого це?

6742 2008р.

Ціль 35 є нормальним. Вітаю, з точки зору корупції нашого суспільства, похилого ранку, говорячи в голосі героя фільму: «Орфан, візьміть шоколадний бар!», і жінка активно намагається лікувати школярів до морозива, виглядають дуже різні в очах.

Я думаю, що це також важливо пам'ятати, що здатність/не давати і дати в різних вікових категоріях. Найімовірніше, серед старших чоловіків є ті, хто вважає, що вони можуть дати молодим дівчатам за рахунок свого досвіду більше, ніж однолітків. І що Забронювати Дуже дякую Копіюватий

Не всі ментори життя потребують менторів, а не всі ментори здатні залишити свої «стради» достатньо особистого простору для розвитку індивідуальності. Але сказати, що немає гідних партій на цьому полі також приступить.



Іноді психологи і «громадська думка» викидають руки. Коли з достатньою різницею віку Вони абсолютно нормальні і щасливі сім'їй Так, ті одиниці. Але вони існують, дійсно! З повагою, Андрій Кончаловський та Юлія Висоцька, Вінсенс Кассел та Тіна Кунакі, Ганлука Вакка та Шарон Фонсека. Зрілий чоловік і молодий дівчина - досить часто виникають такі тандеми.

Але сильні союзи можливі, і коли жінка набагато старше чоловіка. Я прочитав з захопленням про сімейне життя Алла Пугачєва та Максима Галкіна, Надія Бабкіна та Євгена Горе, Брігітте та Еммануель Макрон.



Звісно, довіряючи стосунки з батьком, його увага і показати догляд мега-імпортант! Для дівчинки жінка, ймовірно, є пріоритетом. Але це не єдине відділення відповідей на питання про те, чому неправдиві джентльмени завжди прибиваються до берега. Придбайте більш детальну інформацію про те, які категорії вони є. А що ви підсвідомо заповнюєте їх.

Я впевнений у собі життя або в житті друзів-приміщення є такими «досвідами». Розкажіть, як все закінчилося. Дуже цікаво.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное