Я захопився старою жінкою на автобусі, краса якої написана на обличчі.

Що це таке? душ? Хто сказав, що це безпосередньо пов'язано з Богом. Що б. Віра у людей робить їх краще. І це видно на голе око: обличчя стають світлішими, зовнішній вигляд є більш духовним, і навіть деякі внутрішні світяться.



Молоді люди сьогодні судять по-різному. У їх розумінні краса душі може бути творчою людиною, трохи з цього світу, з іскром божевільності. Художники, музиканти, актори та подібні товари. Змінювалася генерація, а погляди на життя. Що ви думаєте про це?

Я люблю подорожувати на громадському транспорті. Недавно, на мій маршрут, дорога була оновлена, і зникла шайба, якби це не сталося на всіх. Зміни пасажирів, автобус йде весело від зупинки, і я бачу, хто одягнений, що люди приймають додому, що настрій людей зараз.



Ось хлопець, який, ймовірно, пропускає роботу, і слухав його кінні очі, ледве стриманий посмішка і грубі щіки, свято просто початок. Але в внутрішню кишеню солоної куртки. Він повинен бути дуже важливим для нього, і, судивши заглушеним звуком, він розбризкування в скляних контейнерах.



浜у 涓 蹇 Вони сиділи прямо на передній палубі, користь людей тепер кілька і всі бабусі вже оселилися в своїх місцях. Незважаючи на ніжну молодь, особи дітей не здаються свіжими до мене: червоні капілярні сітки на білках очей, незадоволені вирази обличчя (це можна побачити навіть через маску), різкі рухи. Вони повністю впливають на свої мобільні гаджети, і вони не піклуються про навколишнє середовище.

Інші люди прийшли в: нервова мама з коляскою злоякісно заглиблюється на навколишніх чоловіків, оскільки ті, хто хотів допомогти їй принести коляска не вірно, і це, очевидно, є ударом приховати. Мама і дочка, сміх і милих жартів, обговорення неймовірного весілля. Весь ряд студентів першого курсу, які не знають, чи вступають до університету.

Габаритний зображення

й Після декількох зупинок я бачив мій бабуся, який був весело стоячи на середній землі. Не захоплений бабуся з нескінченними мішками і метеликом, ні. Це була жінка, я б сказав, дуже багато... Але це лише на перший погляд. Шукаю ближче, я побачила його з внутрішньої сторони. Сіре волосся не встигло, але, навпаки, тільки непристойна благородність і дав образ сублімності. Але вважається, що сіре волосся йде тільки до чоловіків.

Попри те, що місце було безкоштовно. Вона витримала впевнено, в природній постави, не покладаючи на ручку. Коли настала ще одна жінка, вона допомогла їй сидіти. Не здавалося б, вартість її нічого, щоб засмагати в сантиметровий проміжок між тілами людини, щоб зробити все більш комфортним. І найголовніше, ніхто не помітив!



Я тримав спостереження: стара леді отримала виклик. Після апологування людям в мікрорайоні (хоча було легше обробити бетонну стіну), вона підібрала телефон. Ось кілька слів, великого і щирого посмішки, і розмови над. Дуже приємно бачити бабуся, не посміхаючи навіть після того, як телефон перейшов на кишеню. Так вона дізналася щось добре.

2 зупиняється з моєї остаточної бабусі. Він був тільки тоді, що я помітив, що вона мала величезну сумку, покриту білою тканиною. І весь час вона прожила її в руках! Я сподіваюсь, що там було світло, інакше я не розумію, як вона здатна зберегти цю вагу в її віці, особливо коли кабіна була завантажена.

1823904

Я не знаю. Не часто можна зустріти таких людей, але відчуття після таких зустрічей дещо відроджується. Я відчуваю, що я зустрівся з реальним ангелом. Це просто стара леді збирається про її бізнес. Але ось внутрішня енергія і чистота вигляду. Це диво. Я думаю, що люди, які читають це, мали подібні зустрічі. Цікаво, що саме порода людей, що залишає таке незліченне враження?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное