Чоловічий телефонний кілець похилого віку, екс-дружина вимагає термінового прибуття

Що робити розлучення Хочеться від'єднатися з чоловіком? Але він вже має нову сім'ю, нові погляди на життя, звички, обов'язки. Хочу принести його додому на всі витрати, і якщо так, як?



Наш читач зважився, що це ситуація. Він не може повністю розбити минулі стосунки, хоча він залишив свою стару сім'ю кілька років тому. Що чекати і чи є сенс, вилити всі сумніви, довірити чоловіка? У нашій статті сьогодні.

Привіт, моє ім'я Снежана, я 37 років. Я був у відносинах з чоловіком на рік і навпіл. Його ім'я Валерія, і він 42. Валера і я почав жити разом практично відразу. І хоча у нас невелика вікова відмінність, повірте мене, це об’єднання є абсолютно взаємопов’язаною. Ми заробляємо практично однаково, і я ніколи не скаржаюся на мій зовнішній вигляд.



Однак існує проблема. Це те, що Валера залишив сім'ю прямо до мене. Не знаю, що він був одружений. Незважаючи на середній дохід Валерія, його екс-дружина Катя хотіла мати третю дитину. Вона була на батьківщині залишила весь час і ніколи не працювала. І гроші, звичайно, був короткий. Ось третій.

Валера запакувала і вирушила в оренду квартиру. Не забудьте дати частину заробітної плати дружині. Пара не знайшов загального деномінатора і розлучення. Він був тільки після того, як ми зустрілися з ним, і він відразу перейшов у мене. Мій будинок просторий, але він може використовувати руку чоловіка.



Тексти пісень, а це означає: І для того, як ми дійсно жили в душі. Я дізнався про мій чоловік, але я не подбаю. До першого разу в довгий час не викликав Катя. Регулярний виклик від екзамену, деякі проблеми зі своїм зварним сином у школі. Потрібно забрати, послухати тірду з головного майстра і приводити додому. Ну і все відбувається, і в той же час бачить дитину.

Тоді були інші випадки, коли "не один, але Валера" може допомогти. Наприклад, зайдіть стару пральну машину для ремонту, влаштуйте локальним постачальником для проведення Інтернет-кабель в квартиру. І багато речей.



Ти знаєш, правда? Моя екс-манія має батьків, брата і пучок друзів, які завжди приїхали відвідати її під час роботи Валера. Навіть дитина може обробляти половину своїх запитів, але вона завжди потребує допомоги від Валера. Чи не так? Ой так, я забули сказати щось інше: всі родичі Катя все ще впевнені, що Валерія прогулятися і повернутися назад. Так само, просто період, як це.

Він каже, що він не хоче минулих відносин. Побачити дітей на нейтральній території без своєї екзамени найкраще він хоче. І той факт, що він йде, щоб допомогти Катя так часто є таким періодом, який все йде на в'язниці. Як вона з'ясувала, як жити самостійно, але в той же час він потребує невеликої допомоги.

Але на мій погляд, Катя бджоли просто розсмоктування. Використання ролі жертви, щоб отримати чоловіка назад. Що може бути гірше?



Покажіть, чому я написав цю історію. Все про останню «завдяки» дорогої Катерини. Валера і я сидів на кухні, вечерю. Я вже знаю, хто може бути зануренням нас в 8:00 до 20:00 Після довгої телефонної розмови Валерія дивилася на мене мовчно і почала збиратися. Виявилося, що його син був дуже хворим, і є підозра, що це все про вірус, який зараз на всіх вухах.

Валера не підібрав телефон на всі вихідні. І до кінця неділі прибули всі зморшки і з жерстю обличчя. Він каже, що це страшна ситуація, ймовірно, всі хворі. У відповідь я почав шути (Я визнати, що я не можу протистояти), чому тоді вони називали його, і не одна з його родичів? Виявляється, що тільки її батьки були вільними, і вони старі - вони не можуть хворіти. Я думаю, що я можу.

8469853

Тож тепер я думаю, що це робить різницю у відносинах, якщо не закінчуючи нею взагалі. Що відбувається? Тексти пісень, а це означає: Чи буде Валера йти до своєї дружини і жити з мене? Я дуже ризикує і все. А також судити мене, він пішов за так довго. Ви думаєте, що це може бути ніхто не хворий на всіх, і це просто спосіб легально провести час з вашими ви? Я нічого не розумію.

Життя на 2 сім'ї не дуже чесний і не на всіх благородних. Але це правда? Помилки Валерія просто відчуває зобов’язання допомогти дітям і старшим, бо він ініціював розлучення?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное