Данді з Парижа відхиляв свої підписні страви, тільки один він сподобався.

Місяць твердого карантину в Парижі Яка незабутня комбінація для людини, яка прийшла на нове враження! Але якщо ви народилися пригоди мисливця, вони знайдете вас. Наприклад, був мій друг від Каунаса, який був в середині пандемії в столиці Франції. Вона вирішила експериментально визначити, чи використовують звичайні російські рецепти, можна вразити рідного француза з вишуканим смаком. Що ми їсти і що Французька їсть- дві великі відмінності.

Як відомо, у Франції майже всі чоловіки знають, як добре варити і здивувати їх досить важко. І вибрана дівчина «викрадена» стала аесттетом і навіть dandy. Зробляючи його з чимось з нашої кухні виявився неможливим завданням. Але все в порядку.



На першому етапі мій друг оголосив, що «перший був борщ». Француженець запитав, що це було, і просто у випадку, якщо з грою запитав: «Я не збираюся начинити мене з супом?» Як виходить, Французький суп Це те, що не дивно і неестезійка, що лікує їх практично нездужання. Суп в домашніх умовах подається тільки малюкам і без зубних старих чоловіків.

Після першої невдачі друг вирішив отримати трохи порошків. Червона ікра до Чи не це свято смаку? Як вона виходить, це пішов знову! Принесена делікація викликає відторгнення і заборонне твердість з «чоловічою» світу. "Це напевно смачно, - сказав він, "але це не те, що гідне для чоловіків, щоб їсти ці таполи."

Третя спроба була соковицями. Вони повинні зробити останнє враження! Але є проблема: щоб пояснити, що це таке. сирний сирНе просто. Поетичні порівняння, такі як білий грунт або твердий сніг прийшов до порятунку. І все, що немає сиру в Франції. Не менш, як і наші.



Так мені довелося нагріти в горщик. фессел (Це трохи кукурудзи). Отримана маса пройшла через сито, щоб відокремити надлишок рідини. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Коли сокири були готові, французьким укусом один і укладений: «Так, це дуже цікаво...» і повернув його на пластину. Всього фіаско.

Наш кулінарний експеримент в Парижі Далі був лавровий торт з цибулею і яйцями на кефірі. Тепер я хочу сказати вам, що це таке. кефірй Після того, як не існує кефіру у Франції, але є арабське молоко, і ці продукти дуже схожі. Кефір діяв на шлунку бідного французака дуже дивно: приніс майже до революційного стану.

Тоді дівчина зробила торт з печива. «Експерт» спробував і відповів, що торт був занадто важким, але десерт повинен бути «легшим, свіжим і повітряним, як хмара».



Ну, океї. Світло так світло. Я вирішив зробити друг. гелатинй «Зимовий вид соковитого продукту цей желатин», - сказав про наступне кулінарне захоплення друга смаку. Він відмовився їсти.

O-la-la-la-la. Сови! Остання надія. А - Бінґо, млинці несподівано знизилися на смак француза. Але він хотів за смаком їх не зі сметаною, так як ми робимо, і навіть не з варенням або медом, але ... з морськими равликами. Зустрінемо, що страва зуміла викликати її другу захоплення, але в цій формі навряд чи вважається приведенням російської культури до світу.

У Франції їжа більше їжі. Це, власне, символ життя себе і його значення, який для справжнього француза лежить в реальному задоволенні життя. І харчування - це посилання, що з'єднує і об'єднує людей. Тому вона, як різновид культи, обробляється трепідуванням і повагою.

Р

Француженець малоймовірно їсти чимось сумнівним, особливо витриманий або просто не провокує естетичну насолоду. Ви не заперечуєте себе. Навіть вітчи. У Франції не прийнято зберігати на їжі, купувати дешеві продукти. В ресторані, навіть бідні студенти знаходять гроші. Порти зазвичай невеликі. Це пояснюється тим, що краще їсти трохи, але різні смачні продукти харчування, ніж багато того ж.

Француженка починає свій прийом їжі три рази І майже завжди одночасно. Є правило: солодкий і легкий сніданок, важкий і солоний обід. Випічка приймається тільки вранці. У кафе ви не знайдете хруасан або бункер.

Обід у Франції Вони не допускаються за будь-яких обставин. Найчастіше це трикурсна класика, але може бути рясним теплом салатом або, якщо час щільний, бутерброд. І це не буде просто банальний сендвіч, але справжня поема, переведений в багет.



Діннер – це свято! Увечері не до восьми, а не на дев'ять або навіть десять годин ввечері. Цей коктейль складається з параду страв, які завершують десерт. Природно, все це смакується під щедрим супроводом вина. Вранці досить, після вечері він призначений для пити каву. Не варто звертати увагу на те, що вікно нічне, задоволення не варто зупинятися.

До речі, вечеря Триває час і часто закінчується на ніч. Це підтверджує факт, що відмова їсти після шести Стати гарантією гармонії. Ключові слова: народитися і відчувати французьку.

Франція веде не тільки в туристичній галузі, але в ресторані бізнесі.



Чудові ресторани завжди натовповані. У зв'язку з тим, що сидіння в них майже варто їх вага в золоті, ви не зможете сидіти окремо з кимось на столі чотири. І, звичайно, не допускається пити звичайну каву на столі, яка покривається скатертою на обід.

А шеф-кухар в елітному гастрономічному ресторані – художниця, а отже вечеря з творами мистецтва дуже дорого. Є зворотне явище у Франції. бульйонй Довгими відомі недорогі заклади, де раніше працівники відновили свою міцність протягом дня. Нерідко м'ясний бульйон.

А увечері, у таких установах, зібрані враженьки з більш привілейованих шарів. Поступово все перемішували, як в будь-якій страві, зокрема бульйоні. Життя там відварено часом до ранку. Нещодавно, за деякий час відвари практично зникли, але зараз мода для них знову відроджена. Дуже смачна і вигідна за французькими стандартами. І найголовніше, атмосфера завжди весела і доброзичлива.



Що ви думаєте про цей гастрономічний погляд Франції? Після історії мого друга і її історії я ще більше хотів піти в цю країну. Я дуже хочу бачити з власними очима, що французи їсти, смакувати свої відомі тістечка, насолоджуватися дійсно смачною їжею. Ви з нами? Написати коментарю при плануванні поїздки?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное