Сантехніка, щоб повісити туалетний блок на боці, навчити, як повісити

Навіть найпоширеніші речі іноді приховують багато секретів. Ми використовуємо ці знайомі незнайомці щодня, абсолютно ненависті, які ми робимо щось неправильно. Візьміть, наприклад, підвісний туалетний блок для туалету.



У повній відповідності з рекламними обіцянками, підтримує гігієнічні чистоти і запобігає утворенню нальоту, надає стабільний і свіжий аромат унітазу. Простий об'єкт і прикріпіть його в туалет абсолютно простий. Тим не менш, деякі люди кажуть, що всі наші життя ми це неправильно.

У 1968 р. з’явилися перші туалетні блоки. Спочатку вони подаються тільки в якості повітряних освіжувачів, але з часом вони придбали додаткові функції для підтримки гігієни. Особливо важливо в комбінованих ванних кімнатах, де з кожним рум'яною водою, на всіх поверхнях, включаючи зубні щітки і рушники.



Відсотні різнокольорові кульки стали загальними в мільйонах сімей. Але після перегляду цього відео на TikTok я мав сумніви про правильність їх установки.

@фібасинце93 Побутові хакі! #дует #viral #trend

ЧОМУ СОБА МНОГО ЛЮДЕЙ, ВИКОРИСТАННЯ МОЇ СТУДИНИ – Cindy <3



Зазвичай люди просто повісили блок на бджільницю туалету, як на фото на початку статті. Тіктокер Фабійський когетто (фібазінце93) також вперше подумав, що це єдиний правий спосіб.



Але потім я зрозумів, що кріплення робиться так, щоб вона була просто вставлена в ніші під ріжкою. У цьому випадку блок буде надійно триматися і не заважати щільному підході туалетного сидіння.



Цікаво, на сайті Bref в розділі «Мод заявки» говорить: повісити Bref Color Asset. рамки Унітаз. Але якщо ви вважаєте, що картина на пакеті, то виробник забезпечує гнучку смугу натискання ще на верхній частині обіду.



Так, як правильно встановити туалетний блок? Обдуми неточностей поділилися. Деякі відразу ж подрібнюють до перевстановлення свіжого засобу, щоб кліп не заважав сидіння. Інше пишемо, що спочатку доторкнувшись до туалету з внутрішньої сторони не є гарною ідеєю, і другий, є побоювання, що блок може ковзати і заснути туалет.

р.

У будь-якому випадку не кожен зможе зафіксувати туалетний блок новим способом. Якщо у вас є отвір в туалеті. Я рекомендую перевірити його зараз!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное