На очах гостей, цікавість пригощає, коли беремо страву з яєчним салатом.

На ніч я збираюся зробити незвичайний німецький салат. зваренийТі, хто залишився після Пасхи. Особливість цього салату полягає в тому, що його можна їсти в якості прикусу на гарнір і розкласти на хліб. При цьому всі інгредієнти прості і доступні, і сам салат готують в 7-10 хвилин.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки Німецький салат відварені яйця з неспокійної кулі. ласощі для витончених гурманів!



Салат з варених яєць Інгредієнти
  • 100-70г зелений цибулю
  • 6 яйця
  • 5 малосольних огірків
  • 1 ст.л. оцту або бринзу з огірка
  • 2.5 ст.л. майонезу або сметани
  • 1 ч.л. французька гірчиця
  • сіль, перець, приправи за смаком


Підготовка
  1. Зніміть варені яйця і зріжте їх дрібно. До того ж з огірками.



  2. Промийте цибулю і виріжте їх дрібно.



  3. Щоб приготувати соус, перемішайте бриночку з огірків або оцту з майонезом і гірчицею. Додайте сіль, перець і приправи за смаком. Стирайте все разом. Якщо використовувати бруньку, можна додати ще 1 ст.



  4. У великій чаші змішайте яйця огірками і цибулею. Залийте соус і перемішайте його.



  5. Це, яйце готовий. Це, до речі, є підставою, і ви можете додати курячий бенкет або м'яч до нього, якщо ви хочете. Бодибилдерши!





І познайомитися з рецептом докладніше, дивитися відео з кулінарного каналу «Олюшка М». Спасибі, красивий Ольга, для таких доступних і чутливих рецептів!

Також з варених яєць можна приготувати яєчний риф. За смаком він виходить дуже ніжним, ситним і не набагато відрізняється від м'яса!



Я впевнений смак цього салату вариться. яйця і цибулю Насолоджуйтеся сім'єю і гостям. До речі, від Restless Cook є моїм побутовим нікком і моїм новим нікком. Я оцінив будь-яку оцінку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное