Мій чоловік не знає, як зробити достатню кількість грошей, які я збираюся перетворитися на ворожий казник.

Це чудово, якщо сім'я заробляє як чоловіка, так і дружини. У цьому випадку сімейний бюджет тільки перемагає. І виходить, щоб відкласти щось, і це не так критично, якщо один з подружжя на роботі потрапляє в неприємності. Однак проблема може з'явитися в плоскому місці, якщо, наприклад, чоловікМоя дружина не щаслива з цією ситуацією.



У мене є зарплата 50 тис. рублів, що дуже добре для нашого міста. Але чоловік заробляє близько 15 тис. Про це можна говорити. І ми завжди мали таку величезну різницю в доході, хоча ми зібралися майже 9 років, Анастасія пише.



«На початку я був досить задоволений. Одружена. Потім за допомогою своїх батьків купили квартиру. Ми змушені були запозичувати гроші, але ми вже поганули її. Ми піднімемося чудовою дочкою.

«Олег ніколи не зробив багато грошей, але він має багато позитивних якостей. Наприклад, він чудовий батько. Я завжди на бігу, працюю пізно, тому я не можу витрачати час на дочку. Але чоловік працює в два дні, вільний час він має машину, і з дочкою він працює постійно. І живить, і ходи з нею, і грає, і мультфільми дивитися разом.



«Одно, це також на ньому. Я ніколи не подобалася настоянки на кухні, чисто, варити або мити посуд. Але це легко для нього. І він готує смачно. Наші мами також живуть в нашому місті. Мати-в-голові - пансіонат, тому часто приходить до допомоги навколо будинку, займається дитиною. Моя мама все ще працює, але вона може приїхати на вихідні. Будинок завжди в порядку. й



«Мій чоловік готовий залишити роботу, але я проти неї. Він вже має 20 днів з кожного місяця. Наші батьки дуже активно працюють і допомагають нам. І його гроші не будуть зайвими для нас. Хоча, звичайно, я хотів би, щоб заробити більше. й

Купити моторний човен "На додаток до побутових шин, Олег любить риболовлі." Його матір має дачу поза містом біля річки, тому він любить піти туди, щоб відпочити. А його друзі - це те ж саме рибалки. І за довгий час мій чоловік хоче отримати моторошну рибу з цими хлопцями.

«Так, на човні є стара мрія. Поговорив про це багато разів. Але спочатку ми мали кредит, потім багато грошей пішли на дитину. На другий день Олег запросив його купити цей човен. Ми мали невеликі заощадження (в основному з моєї заробітної плати) і він, ви бачите, скориставшись цими грошима.



«У першу чергу я сумнівався, чи варто витрачати на катер на катер. Але він пішов мені, як маленька дитина. І кожен день він мав ту саму розмову, яка йому потрібна цей човен. Крім того, існують знижки на відпочинок, і Олег хоче встигнути купити до того, як ціна на сайті зросла.

Далі зрада І все, здається дуже дивним для мене. Який чоловік повинен його дружині купити катер? Чи не потрібно витрачати гроші на такі речі?

Після всього, навіть школярі часто заробляють себе на смартфоні або комп'ютері, якщо вони дійсно хочуть. І ось вирощений чоловік, батько мій дочка, блювотні рухи. Просто сором'язлива, Анастасія resents.



Це дивне, коли чоловік працює і справляється з повсякденним життям, і дитина займається, і дружина не задоволена. Якщо він збирається зробити багато грошей, то чому б він навіть потребує дружини, яка не цінує його?

Звичайно. Проживання Моторбат схожий на сумнівну ідею. Але якщо сімейний бюджет дозволяє, чому б не зробити довгоочікувану покупку, щоб порадувати голову сім'ї?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное