Найсмачніші капусти котлети варять за рецептом гіпсової Галини

Найсмачніша капуста Я зроблю патрути Це Galina Gypsy рецепт. Моя дочка не любить капусти, а також багато дітей. Для них такі котлети є відмінним варіантом, як капуста приховати.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділіться інструкціями приготування м'яса капуста І перець. Саліва протікає з одного виду: золотистий, ніжний, соковитий. М'ясо не опускається, хоча капуста багато!

р.

Смачні капусти Склад
  • 800г свинячий фарш
  • 1 яйце
  • 100г червоний болгарський перець
  • 500г біла капуста
  • 4 зуба. часник
  • 1 цибулина
  • 1 ч.л. паприка
  • 0,5 ч.л. чорного перцю
  • 1 ч.л. солі
  • 5-6 ст. борошна


Підготовка
  1. До фаршированої свинини додайте яйце, сіль, перець і паприка. Ви можете додати будь-які спеції до м'яса за вашим смаком. р.



  2. Наріжте капусту тонко ножем. Цибулю і червоний перець також дрібно порізати. Висіваємо овочі на м'ясо.



  3. Добре змішайте фаршировані овочі. Подрібніть часник на дрібній тертці. Проведіть все для однорідності.



  4. Зробіть фаршболи фаршу. Позбавити кожен з заготовок в борошні.



  5. На сковороді нагрівають рослинною олією, смажуть від двох сторін до золотистої скоринки. Отримаєте сковорідку. 1023516



  6. З паперовим рушником видаліть зайвий жир з сковороди. Знову перемістіть котлети в сковороді, залийте воду, злегка посоліть, накрийте кришкою і тушками на 35-40 хвилин до готовності на невеликому вогні. До того ж принципу можна приготувати такі котлети в мультиварці. Бон привіт!





Прочитати рецепт докладніше, дивитися відео з кухар-канал "Галіна Кухня." Я часто готую за рецептами господині Галина, все завжди виходить в перший раз і вурра!

про:blank

Редакційна колегія Також я пропоную дізнатися, як приготувати капусти котлети з омоліною. Вони м'ясні і без яєць, тому їх можна їсти під час дієти і застібки!



Я дуже рекомендую зробити ці смачні. капуста з перцем і свининою. Крім того, на стадії виїмки їх можна залити замість води з томатним соком, змішаним зі сметаною, і ви отримаєте щось схоже на лази.

До речі, я завжди кажу дочку, як корисна капуста і що під час князювання Клеопатра і Тутанхамуна в Єгипті, капуста була розглянута практично делікація і була доступна тільки дуже насиченою. У давні часи такі котлети будуть вважатися дуже вишуканою стравою!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное