Мами пальці та хочуть переїхати з села до нашого міста

Як життя в сільській місцевості відрізняється від життя в місті? А що, якщо ваша мама втомилася жити в сільській місцевості і просить переїхати в місто, і ви не маєте можливості прийняти її в своєму будинку? Відповідь на Друге питання більш ніж за рік дивиться 46-річний мешканець Светловодської Марини.

Життя в селі Я приїжджає з маленького села. До вступу до університету я не думаю про переміщення до міста. Я знаю, як вижити в сільській місцевості. Але про те, що ви не знаєте нікого, нікому не потрібні.



Але коли я потрапив до коледжу, мені вдалося подолати мій страх. Вона також знайшла любов і одружився. Я не повернувся до села. Я прийшов, щоб допомогти мамі з господинею, але старшим я отримав, менше часу я мав.



Одного разу мій мама сказав, що вона втомилася жити окремо в селі. Почати запит, щоб перейти в мене. За більш ніж рік вона звернулася і скаржалася про те, наскільки важко було впоратися. Набридло стевінгу, перетягування води з відроми і плетінням грядок. Він каже, що він хоче відпочити у віці.



З одного боку, я хотів би допомогти мамі, але тільки якщо я хочу жити з мене, то моє життя стане нестерпним.



Перш за все, моя квартира невелика. Ми ледве вписуємо в двох кімнатах з двома дітьми. І по-друге, мій мама ніколи не сподобалося мого хлопця. У двох з них завжди було багато пропсування і перепрохтування, тому я спробував не залишити їх наодинці більше 10 хвилин. І якщо у нас є місце для дому Мама і вона виїжала, що гарантія, нарешті, зробить мир? Я не можу тримати очі на них цілодобово!



Але не важливо, скільки я спробую пояснити моїм матерім, що я не можу прийняти її зараз, вона не хоче чути нічого. На другий день вона сказала, що вона вже була упаковкою сумок і продажу ферми. Я просто зв'язую! Я не залишаю мами жити на вулиці, але немає місця для укриття. Що робити?



Перше, що приходить до розуму при читанні історії нашого героїні, це питання: «Чому не покращувати свої умови проживання в с., якщо не існує можливості брати свою маму в місто?» Придбання газу, фіксація системи водопостачання та допомога при сезонній роботі не так складно. Коли мова йде про себе! Я думаю, що проблема вирішить себе.

Що ви думаєте про це? Ви хочете поділитися порадами нашого героїня в коментарях?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное