Всім думав, що наші шлюби були ідеальними і дружиною, але вони просто не знали правди.

Лебідка дружини - це важкий удар для чоловіка. Ваш дорогий чоловік, щоб бути з вами в сорбі і радості, знищує все, що ви збудували разом. У момент зміни життя. Подрібнюється грунт. Що ми робимо далі? Особливо якщо у вас є діти і домашній кредит. Виявлено герої нашої історії.



Редакція "Сайт" Він розповідає історію чоловіка, який пережив зраду дружини і зумів з ним зрадити.

Неважко сказати, що кожна людина подумала свою сім'ю. Ось як це було до точки, а потім все пішов до пекти. Я одружився протягом 14 років. Все було добре. Ми вивели кредит на будинок, зробивши там хороший ремонт. І дочка. Ми були щасливі, кожен навколо нас захопився, як ми разом.

р.

Я працюю в маленькому ресторані. Він зробив багато грошей, хоча він був трохи менше своєї дружини. Але нам було достатньо, щоб я не поспішав змінити роботу. Моя дружина завжди подорожувала. Деякі ділові поїздки, деякі конференції. Не менше я вірю, що.

Габаритний зображення

А потім це як дешеве шоу. Вона залишила свій телефон в домашніх умовах. У той час як вона була відхилена, він просто лопається з дзвінками. Я захопив, хто намагався отримати її там, і я знаю прямо. Я не читав багато, але я не хочу. Я знаю, що моя дружина мала когось. Вінниці своєї дружини вибивають землю з-під ніг.

Коли вона повернулася на телефон, я хотів зробити скандал, але я просто тримала тихого. Мільйони думок прокинулися в голові. Що ми робимо зараз? Що про дівчат? Що про кредит? Я зрозумів, що я не можу дозволити собі як кредит, так і дівчатам. І так як вона обдурила, вона не бачить ніяких дівчат. Тоді я вирішив зробити щось інше.



Я не мав ідеального плану визначення. Я вирішив, що я не скажу нічого, і продовжую претендувати, що нічого не сталося. Через місяць я кинути свою роботу і прийняти кращу пропозицію. Я хотів би нову роботу набагато менше, але платив більше грошей. Різниця була поставлена, щоб зберегти гроші на майбутнє. Я бажав дівчат старшим перед родиною.

За чотири роки, моя дружина не мала ідеї. За останні роки ми сплачували останню оплату будинку. Ми домовилися відсвяткувати з батьками в цей вечір. Вони люблять Sonya. На жаль, у мене була золота дружина. Так, немає необхідності.

Р

Я вирішив, що він був час, щоб зупинити холдинг назад. На вечерю я сказав, що я знаю все про коханця дружини, що вона обдурила на мене протягом чотирьох років. Він не соромився слів. Батьки не поспішають брати участь у розмові. Сеня почала кричати, що це все брехня. Коли я сказав, що я дізнався, вона починала мене. Як кажуть вони, з такою нездатністю, як я можу жити.

А потім повернулася і залишила ресторан. Мої батьки і я розмовлявся довго, я пояснив все до них. Вони були шоковані тим, що сталося. Тепер я знаю, що не маю відносин з ними, але тоді я хотів зробити її болячем.



На наступний день вона очолила і занурила її прощення. Вона запевнила мене, що вона відмовляється від свого коханка і жити як раніше. Я просто не маю ніякої довіри. Тексти пісень, а це означає: Я не думаю, що я коли-небудь пробачу її. Чи про тебе?



Не кожен може пробачити форсон. Герой нашої історії не міг, і ми не можемо відлякувати його за ним. В цілому ми вважаємо, що не можна оцінити почуття іншої людини і засуджувати його дії. Як говорить, перш ніж ви судите когось, візьміть своє взуття і пройдіть їх шлях. Можливо, цей чоловік зробив деякі помилки, де він був гарячим і нестримним, десь він зв'язаний, але він зробив те, що він був правий.

Це просто його спосіб співування з доброю дружиною і забезпечення стабільного майбутнього. Ми не бачимо нічого страшного про це. Ви думаєте, що він зробив право?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное