Я зустріюся з нами протягом декількох місяців.

Люди ніколи не здатні оцінити зусилля інших. Ми завжди думаємо, що ми робимо більше інших, але це дуже інші, навпаки, може спробувати краще. І це особисте непереносимість інших людей. Там, чоловік сусіда. Ви почуєте весь час за стіною. Я не хочу жити з мамою.! Чи не твоїй чи шахті!

, м. Київ

Редакція "Сайт" знову з проблемою людини. Все, здається, що сталося, але ні, це новий раз. Ця історія не виняток. Але ми не можемо судити! Ось ваш погляд, шановний читач, ми запитуємо. Я сподіваюся, що ви залишаєте свій коментар після його читання.

Коли у нас була дитина, мама дуже часто приїхали до нас, залишалися з нами, іноді протягом декількох місяців. Не знаю, що я буду робити без неї – в деяких ситуаціях руки просто скинули. Але мій чоловік, навпаки, постійно кидає мене тангтруси, кажучи, що вона робить тут на всіх?



Я іноді маю на увазі використання хронології подій з ним. Ми проживали протягом восьми років в квартирі ми купили. батький Моя дочка є шістьма, вона збирається в школу. Я сказав йому, якщо вона не була для моєї мами, як я роблю все це? Він каже: «Ми повинні зробити все самі!»

Звичайно, ми зробили! У своєму виді він пішов на роботу вранці, а ввечері він сидів і відразу сховав. Я маю на увазі, це мене, і він йде на роботу. Я крутий в бухгалтерії, yeah. Я розповідаю, що ваші батьки кладуть вас тут, щоб ви почувалися як майстер. Ви відчуєте! Ви тільки його, коли ваша мама приходить і що вона робити для вас?



Його батьки, Я кажу його, жити тут п'ять хвилин. Чи може ваша мама допомогти нам багато? В будинку немає, щоб взяти в сад. Зроби мами ходити важко? Вони живуть в іншому місті, і це океї, мама приходить допомогти тому, що вона турбує нас. Чи є вона гасить вас занадто багато? Тепер дитина йде до школи, які візьмуть?

Твоє батько, ви можете прийняти його грандіозним? Ви можете. Але він єдиний рибальствоЗа тиждень він відсутній. Чи є ваша мама коли-небудь купить ваш бабуся підгузників? Що таке консервування ви кладеться як на щоках, тоді як я був інксований і не міг нічого робити? Забути Хто ви, коли я був з дитиною? Не пам'ятаєте?

17051.

Він просто спить назад. Нестерпно, я опрацювала цією ситуацією, бо старша сестра також має дитину, старший син. Це їх улюблений. Чи не виходив мій Варюкха з обличчям? Я намагаюся не звертати увагу на це, але це не працює, адже все в простому погляді. В цілому я скаржав батькам, щоб не було б одного, щоб забрати дитину з школи.

Я не хочу жити з матір'ю і каже, що мій батько і я думав і вирішив продати наш будинок. Ми перейдемо, купуємо квартиру ближче, дідусь над там буде грандіозним. Ми залишимо квартиру пізніше. Чому ми посидимо тут самостійно? Ви. РадістьІ їздити далеко. Так ми переїжджаємо з вами. Що ви думаєте, моя дочка?

доб.

Що я думаю? Я думав, що це був блискучим! Це так чудово, що я можу покладатися на батьків, щоб підтримати мене. Чи не так щастя? А шкільна справа оплачується. Я не хочу жити з матір'ю! Ісус Христос, не жити! Ви не хочете, щоб приїхати до нас, я піду її.

Я розповідаю вам, хто ви, будь-яким чином? Шукайте, як працюють люди для вас і для мене. Щоб зробити це простіше для вас, щоб полегшити мене. Що не виправда з головою, я запитаю, ваша душа є голодним! Ви знаєте, що? Я розлучаю тебе! Ви вже прийняли мене зі своїми руками.



Від редакції. зрілі від сусіда. Це важко порадувати її. Як ми знаємо, чому він не хоче бачити її? Як кажуть, хтось інший душ темний! Написати відгук про те, що ви думаєте про це. Ми знайдемо правильне рішення.

Я не хочу жити з мамою.! Будь-який може сказати, що не розуміючи, скільки ця мати насправді сприяє родині. Читати нашу статтю про те, що ви можете і повинні подякувати вашій мамі. І обов'язково залишатися з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное