Відповідність в Instagram змінилася доля, відійшов від нареченого прямо в реєстрі

Ви можете знищити все самостійно. Українськай Ви живете, як все дрібно, птахи співають пісні, сонечко, поруч з коханою жінкою. Хочу розкачати гори, полетіти в космос і вивчити величезні простори. Я хочу зробити щось, буквально. Мій улюблений дружина забуває свого телефону.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. "Сайт" Не завжди хочеться знати темну сторону людей. У цьому світі є різні випадки, і люди, які існують в цьому світі, як вони можуть. Краще не існувати, але жити. З повагою, посміхаючись і очікуємо дива. Цей стан справ є досить логічною для нас. Але не кожен.

Він, ймовірно, був любий на перший погляд. Я зустрілася з Альени в минулому році університету. Іскри прямо. У першу чергу ми говорили, але поступово наші зустрічі почали виростити в щось більше. Ми були друзі, ми провели час разом і в певній точці, ми зрозуміли, що ми були



Я не можу передати це почуття. Я думав, що я був удачливий хлопець у світі. Просто тому що у мене є моя красива Alena. Вона думала те ж, що й забрав кроки до неї. Я закінчив університет і відразу отримав роботу. Мої батьки, як обіцяли, подарували мені квартиру в кінці коледжу.

Звісно, я мав дуже гарне стимулювання, але все ж головне щастя я подумав свою Аліну. Ми живемо разом, молодий і щаслива параВона просто починає її красивим і солодким життям. Я був таким, що все було легко для мене. Збільшився мій дохід. Так що я вирішив піти на весілля.

Р

Цей фінальний акорд повинен визначити своє життя і місце в ньому. Я вже побачила себе як одружений чоловік, так і в найближчому майбутньому щасливий батько, і тому я страждав, щоб запропонувати Альена. Звичайно, вона домовилась. Ми почали повільно планувати свято.

Як чоловік, я повністю розумію, що мені потрібно. Так я побігла працювати як свято. Я пішов працювати, щоб отримати ще більше доходу — весілля не дешево, і я хотів би взяти на сипучих витрат. Арена продовжує навчатися, а також намагалася працювати десь. Він в основному займався косметикою і нігтями.



Я побачила мене за дайвінг в роботу, але близько тижня до весілля, я забрав відпустку, щоб отримати деякі відпочинок, отримати готовий і витрачати більше часу з дружиною. Я був лежачи в ліжку, коли я почув телефонний кільце. Аленін. вона забув її, коли вона залишилася. Хтось назвав Сергій і я вирішив прийняти виклик.

Відповіла людина з іншого боку. Він сказав, що щось схоже на зайчик, і досить торкатися. Я сказав йому, що вона не була Альена, але її хлопець. Сергій вийшов. У повному згубленні я зняв на телефоні Аленін, не знаючи, що робити. Я побачила її пальці, щоб видалити блокажу і повторити рух. Зателефонувати з Instagram.



З неслухняними пальцями Я відкрив листування. Я був сором'язливим, що я зробив, тому що я довірив Альона. Я відчув, як я зроблю страшний гріх. Що я прочитав мене дуже сумно. Мін. Дружина Я був текстом свого хлопця, зізнаючи свою любов до нього, і сказав йому, що я був тільки з моїм квартирою.

Я помітив мене кілька годин, щоб зібрати себе разом. Прийшов рішення самостійно. Я збираю мене в кулак. Не було ніякого способу, щоб мій план був розбитий. До весілля я був таким же коханим, як і раніше я прочитав цей лист.



Як все закінчилося в реєстрі, зібралися досить багато людей. Моє батьки, батьки Алени, родичі та багато наших друзів. Всі привітали нас, давали нам квіти, я повільно відкрив шампанське для підтримки цього життєрадісного духу. Alena в її весільну сукню був настільки красивим, що моє серце просто вугор.

Про це повідомляє наша церемонія. Ми супроводжували гостей і пішли Увійтий У разі, якщо вона згодні бути дружиною. Вона сказала так. Коли він прийшов до мене, я взяв пауза, щоб тримати речі тихими і сказав голосно, "Не!"



Далі я швидко пішов з реєстру і пішов додому. Не один спробував зупинити мене, тому що не кожен відразу зрозумів, що сталося. Я відповідав батькам. Мама не хвилюється. Alenina речей, які я збираюся досить швидко і просто викласти їх з дверей. Замки чекали мені, тому замка була змінена в 15 хвилинах. Ти, Арена! Бажаю Вам щастя в житті.

Ось ми йдемо. Українська Це може кардинально змінити долі і плани. Ми не говоримо, що це закономірність, але є такі випадки. Напишіться на те, що ви думаєте про це, а потім прочитайте нашу статтю про те, чому кожен мовчає про жіночу невідповідність, хоча він ловить чоловіка в кількості випадків. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное