Я шоок, як перший сортувальник, зробив салат барбекю і принести гостей до тесту.

Курячі салати довго і міцно оселилися в російській кухні. Вони популярні завдяки тому, що куряче м'ясо швидко варене, доступне і чудово поєднується з овочами, фруктами, сиром, грибами, горіхами. Для тих, хто вважає овочі, щоб бути кроликом їжі, ми пропонуємо теплий курячий салат. Ніщо не відволікає вас від смаку м'яса. І, допущено, нічого особливого: з основних інгредієнтів в салаті тільки куряче філе, цибулю і кетчуп.



Теплий курячий салат Інгредієнти
  • 700г куряче філе
  • 4 цибулини
  • 300г кетчуп
  • рослинно-масляний


Інгредієнти для маринаду
  • 150мл 9% оцет
  • 1 ст.л. солі
  • 2 ст. цукру
  • 6 горох чорного перцю
  • 3-4 лаврові листки
  • 600 мл води


Підготовка
  1. Виріжте куряче філе невеликими кубиками.


  2. Покласти його в чашу і залити окропом так, щоб все м'ясо покривається водою.


  3. Після 30 хвилин кидати біле м'ясо на коопі.
  4. Змішайте в каструлі всі інгредієнти для маринаду, крім оцту. Поставте на вогонь і кип'ятіть 5 хвилин. Залийте оцет і отримайте вогонь.


  5. Відправте м'ясо на гарячу маринаду і залиште на маринат на 4 години.


  6. Тим часом зрізають цибулю з чвертовими кільцями.
  7. Потім відправляємо на опалювальну сковороду маслом і доводять до прозорого стану.


  8. Покладіть кетчуп в цибулю, перемішайте і тушки до появи бульбашок.
    Р.

  9. Залийте м'ясо маринаду і перемішайте його з цибулею.
  10. Подаємо таблицю теплою. Хороший апетит і хороші кулінарні експерименти.


Теплий курячий салат іноді називають кебабами салат. Напевно тому, що м'ясо з цибулею асоціюється з шашликами. Щось схоже відбувається в відділеннях готових корейських салатів. У будь-якому випадку м'ясні їдалки я думаю, оцінить смак цього страви.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное