Який одяг в шафі кожної жінки

"Не носити" Це проблема, що багато жінок знайомі з. Але давайте стикатися з правдою. Найчастіше ця ситуація не розвивається, тому що є кілька речей в шафі. Оскільки це було багато ясен, ви не зносите.



Нерідко сучасні жінки, відкриваючи шафу вранці, просто висить. Одяг дуже багато, але це не так. Іноді необхідно робити аудит. Ситуація стабільна: Ніщо носити, але шафа повний.й Багато речей зберігаються у разі втрати ваги, але є також категорія "якщо я краще". А деякі наряди можна віднести тільки до категорії «і якщо я зроблю божевільний».



Більшість шафи займає ламки.В якому можна тільки взяти сміття і пройти собаку. Але на практиці такий одяг регулярно зношуються: від переходу до магазину для круп, щоб зустріти друзів в кафе. Згорнути? Чи це? Що? Але справа улюблена, зручна, практична. Багато футболок, які є патологічними, щоб відкинути через крихітне місце або отвір. Але носити, вийшовши в людей, якось непристойний. Прийняття в домашніх умовах. Ви все ще зносите те ж саме в домашніх умовах.



Тут є хороший одяг, щоб піти. куртка, штани, спідниці, шовкова блузкай Поважна жінка. Він виглядає дорого і твердо. Ідеально підходить для ділових зустрічей. Але не відбувається зустріч... Я хочу щось більш комфортне в офісі. «Чому буде виглядати? В результаті нічого з цієї категорії носити і виходить з моди.

Уся полиця вся необхідна. гомілка, пришивка, ремонтй «І я обов'язково зроблю це, я походжу в студію і кладаю їх на замовлення. Я починаю носити її прямо! Деякі екземпляри десять років, але нехай вони лежать ще. Мода циклічна.



Окреме місце проживання в категорії Я буду тримати вас.й «У цій сукні я був на мій перший раз з чоловіком. І в цій сорці диплом захистив... І в цьому капюшоні потрапив до концерту улюбленого гурту... Як позбутися від цих речей? Є багато приємних спогадів, пов'язаних з ними. й

Ось 50 пар джинси. «Ні, вони всі сині за різними способами. Я тільки надіти дві пари з цієї палі, але можливо, інші прийдуть в руки. Що робити, якщо деякі пари розбиває або отримує брудні? Сидіння на пофарбованій лавці, наприклад. Так, що буває багато.



Цікава категорія Я не знаю, що я думав, коли я купив його.й Неприємний, не поєднується з будь-яким, злий, притискається і натирається. Колір дивний, не на всіх обличчі. І стиль приступає. Але це було в моді, і бренд крутий!

Аналогічна ситуація з розкриттям суконь, придбаних на Весілля, корпоратив, Новорічна вечіркай Ми одягаємо один раз. «З плечим плечами це був некомфортний, плаття постійно падають. Довжина така, що неможливо сидіти на стільці. Я ніколи не зношу. Але повісьте їх. Не кладемо його в сміття.

391997

Приступаємо до готовності лінії... Шельф з взуттям, які зношені на рік. По суті, можна сидіти тільки в ній. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. І бігти на кожен день. знос тих же улюблених кросівкий «Ті все ще виглядають дуже добре, тільки підошва повинна бути вимитою і шнурками промивається. І нові кросівки ще не дивилися, вони пресують... Я зносу його наступного разу, або я буду ходити сьогодні.



Сім'я Якщо ви помітили, що у вас є мез у вашій шафі і збори в ранковому приводі до стресу, рекомендуємо корисну статтю про те, як правильно зберігати одяг, щоб достатньо місця і ягняти не зібрані.

У вас є проблема з «не носити»? Чи можна тримати зайві речі або віддавати їх? Повідомляємо про те, як ви робите з гардеробом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное