Чи потрібно чистити кухню в квартирі студії?

Кухня в квартирі студії Не відокремлюється від решти живого простору, а багато людей не люблять його навіть на підсвідомому рівні. Для того, щоб кухня була крихітна, але окрема кімната, де можна створити будь-які кулінарні шедеври.

Сьогодні видання. "Сайт" Він пропонує говорити про те, чи варто ізолювати кухню в квартирі студії або ні. І які переваги неспокійних власників отримують в кожному випадку.

, м. Херсон

Кухня в квартирі студії
  1. «Для мене, будь-яка квартира без окремої кухні не є квартирою. Ви прогуляєтеся в студію і відчуєте себе як у готелі. Я не знаю, як ви можете жити окремо в таких умовах. У будь-якому випадку, є додаткове приміщення, де можна перезапустити. Щоб працювати або читати в той час як інша людина засвоюється. Хоча якщо в квартирі студії є окрема спальня, кухня не може бути відокремлена."



  2. «Мій чоловік і я під 40, проживає в 30 квадратах. Ми проживали тут протягом багатьох років. Утеплена кухня з стіною практично відразу, двері не встановлено. Я інтроверт, і я відчуваю себе більш комфортним, не дивлячись на вашу спину, коли ви готуєте. І світ не заважає, якщо один сон, а інший їсти сніданок рано (або вечерю пізно).
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Пост спільного дизайну інтер'єру (@elmi_interiordesign)



  3. «Здавалося б, що він буде відокремити спальне місце, а не кухню. Тепер є досить цікаві макети, коли приміщення поділяється на стіну практично до вікна. На одній стороні є ліжко і кухня. А вже у вікні за рахунок стільців і телевізора можна облаштувати щось схоже на вітальню. Єдине питання - розмір студії."





Плюс, якщо ви не ізолювати кухню
  1. Refusal кухонної ізоляції позитивно впливає на візуальне сприйняття простору. Житло здається більш просторим і сучасним. Крім того, це робить квартиру яскравіше завдяки природному освітленню з вікна.
  2. Якщо ви не відокремите кухню, то збережете не тільки додаткове місце, але і заощаджуйте гроші, які б перейти до установки перегородок.
  3. У будь-якій їжі (і приготуванні), ви можете подивитися улюблені серіали або поспілкуватися з гостями і членами сім'ї.
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    A post shared by Ремонт • інтер'єр (@valentina_na_na)





Плюс, якщо ви ізолювати кухню
  1. Це простіше тримати замовлення. Після всього, навіть при наявності гарної витяжки при варінні, жир осідає на поверхні кухні. Прибирання кухні набагато простіше, ніж прибирання всього будинку.
  2. Смелли під час готування також не перемішують все навколо. І кухонний шум (поруч, холодильник, блендер) будинку чути менше.
  3. Якщо ви варите регулярно, то кухня буде брудною будь-яким способом. А коли ви не бачите кухонні мези, це трохи більш спокійно.


Як бачите, є переваги в обох випадках, тому рішення необхідно зробити власниками кожного окремого житла. Після всього, тут роль грає вік, і кількість мешканців, і любов приготування їжі. А самотній людині, яка варить на великих святах, буде досить комфортно в звичайній квартирі студії.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений інтер'єрами маленьких квартир (@small.flat.ideas)



Але люди віку (або просто сім'ї), які люблять варити обсмаження, помперувати себе за допомогою запіканки або смаженої риби, навіть хороший капюшон не допоможе. Тому не обійтися без утеплення кухні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное