Чи може бути шлюб, якщо дружина не може варити?

Не всі жінки, які люблять стояти на плиті, і будь ласка, близькі з смачними стравами. По суті, деякі люди не намагаються дізнатися. Як навчитися варитий Можливий спосіб до серця чоловіка не через шлунок. Тим не менш, одна річ ясно: голодний чоловік горить в сім'ї. Ви думаєте, що шлюб може зламатися через це? Кріплення душі нашого героя сьогодні поставить все на своєму місці.



П'ять років тому я одружився гарною дівчиною імені Юлії. Наші відносини були просто тонкими, поки ми почали жити разом. Я працюю дуже багато, як правило, рано вранці і ввечері. У той же час Юлія працює дистанційно. Звісно, я хочу не тільки любити жінку, але і смачну вечерю.

, Україна

Але на жаль, що зазвичай не буває. Юлія не любить і не хоче варити. Ми звикли готувати разом, особливо у вихідні дні. І тоді моя дружина була вагітна, і є інші побоювання. Тепер наша дитина - рік і половина, Юлія все ще на батьківщині. Моє син просто не згасає руки, він хоче бути там 24/7. Я знаю, що я не маю часу, щоб приготувати для мене, але я не пишу багато!

Наприклад, останню ніч, коли я отримав додому, єдине, що чекає мене була холодна паста, яка змащена разом. Це майже кожен день. Чи є це нормально? Я поговорила з Юлії на цю тему багато разів, але вона постійно перетворює стрілки на дитину. Так само, це мес, не до готовності.



Так я прокинув пасту і починав готувати вечерю самостійно. На годиннику майже 21, я сердитися і дружини відхилений. Я не знаю, якщо вона знезаражається тим, що відбувається. Я проживаю в роботі, щоб забезпечити сім'ю. Я намагаюся дати вільний час до своєї дружини і дитини. Я отримую локшину. О, мій Бог, інструкції щодо пакету, як зробити ті, які пошкоджені макарони!

Хто правий і хто неправильно? Юлію відразу ж називають матір'ю. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Звісно, вона завжди бере на себе боку своєї дочки і змушує мене гуляти. Що сталося.

р.

«Знімаємо висновки, дочка! Добрий чоловік ніколи не покаже дружину, що не варить. Якщо він не схожий на ваш приготування, нехай його варити! Він почув шаут з телефону. Ні, звичайно я можу приготувати себе. Але я не розумію це питання! Я люблю дружину, дійсно. Однак кожен день ситуація тільки нагріває.

І більшість всіх, в якому знаходиться посада матері-в-права. Так, чоловіки повинні тихо начинити погану їжу в себе, просто уникнути відключення своїх дружин? І після того, як пара розлучається, бо протягом багатьох років вони закінчують деякі дратівливі речі замість того, щоб говорити про це чесно. Я спробував. Але ніхто не хоче слухати мене.



Може бути, я повинен дати Юлію деякі курси, які допоможуть їй навчитися варити?

Чоловік Юлії в простих категоріях – це зрозуміло. Однак, нам здається, що в цій історії сімейні проблеми набагато більш глибоко і серйозніше. Чи справді любляча дружина доглядати за чоловіком? Звичайно, з невеликою дитиною в руках ви втомилися багато разів швидше. Але простий варіант приготування елементарної вечері не може викликати стільки труднощів.



Юлію не намагатися знайти вихід з ситуації. Вона просто називає її мати, щоб кинути її. Це не звучить як дорослий, це?

Як ви думаєте, що герої історії зуміють налагодити відносини мирно? Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное