Завдяки ріжучому співрозмовника, вона навчалася проводити розмову так, щоб не відштовхуватися, але до душі.

Розуміння навичок не тільки в особистому житті, але і в діловій комунікації. По дорозі людина говорить, ви можете сказати багато про його характер, способи, виховання. У статті зібрано основні правила комунікаціїДопомагає зробити гарне враження на співвідношенні і заробляти впевненість у собі.



Політ і чутливий співрозмовник завжди викликає більше, ніж той, хто постійно перервує і неуважно слухає. Коли ми познайомимося з новими людьми, крім зовнішнього вигляду грає вирішальна роль. Мовай На щастя, є прості правила, які допоможуть вам залишитися на вершині будь-якої розмови.

Коли ви починаєте бесіду, “наведіть приманку” – піднімете різні теми і подивіться, як співрозмовник реагує на них. Як встановити ресивера на праву хвилю. Якщо у певній темі є інтерес до людини, він має сенс розвивати його. Ще один безпрограшний спосіб займатися цікавим спілкуванням з кимось Про насй Наприклад, «Я планує купити новий телефон, але я не можу вибрати». Чи можете ви рекомендувати щось?



浜у 灞 绀 відкритийй Це, ті, до яких не можна давати коротку нерівномірну відповідь «так» або «не». Чудове поєднання - це комплімент і питання. Наприклад: «Цей торт – це просто їжа!» Що робити начинку? У цьому випадку відповідь не буде моносиллабичною і органічною бесідою почнеться самостійно.

Оптимальні теми для спілкування Важливо уважно розглянути вибір теми розмови. Завжди краще починати з нейтральністьй Як говорять про погоду. Це те, що ввічливі англійські люди зазвичай починають розмову з. Далі ви можете обговорити місцеві новини, домашні тварини, подаються страви або краєвид. Якщо ви помітили, що співрозмовник особливо зацікавлений в будь-якій з цих тем, ви можете сміливо розвивати його.



й Звичайно є. Теми, які краще уникати в будь-якій розмові. По-перше, ви повинні вдатися від численних оповідань про себе. Постійне «як» зробить негативне враження. Тим не менш, якщо інтерв’ю не має можливості вставляти слово. Також не торкнутися людину з історіями про свою улюблену дитину, незалежно від того, як він був чудовий. Якщо Ваш партнер не має дітей. Залиште його в компанію мами і бабусями.

Не добре обговорювати інших людей, особливо негативно про тих, хто відсутній. «Що говорити про мене за спину? й Хіп не приємний. Крім того, люди не переносять безкінечних відключень і скарг. Недолік грошей, непристойна робота, нудний чоловік, поганий здоров'я і так далі. Ви хочете залишитися від таких людей.



Freepik вважається поганим тоном. питання, пов'язані з грошимай Якщо люди не знають один одного. Подумайте про це десять разів, перш ніж запитати, скільки коштує новий годинник. І краще не обговорювати питання про заробітну плату з ким-небудь, крім родичів і дуже близьких людей.

Ви не повинні перебільшити теми, пов’язані з бідним здоров’ям, недугами співрозмовника, нещасливими відносинами або іншими життєвими проблемами. Особистий кордон. Наприклад, фраза в стилі: «Я чув, що ти і Міша дивуєш» не буде дуже приємним до співрозмовника. Якщо людина не має бажання говорити про це, йому доведеться якось вийти, змінити тему, переживаючи дискомфорт. Не поставте співрозмовника в позицію, в якій він не хоче бути самим.



Надзвичайно обережні повинні бути з політичними та релігійними видами, рядами, національними питаннями. Ці теми можуть засвідчувати насильницькі конфлікти і закінчитися взаємною ворожістю. Це особливо важливо, якщо Ви не знаєте, що перегляд вашого партнера.й Один висипний знак може сильно відхилити людину.

Уміння слухати розмову також майстерність. уважно слухайтей Головний принцип – мінімум втручання. Але важливо зробити зрозуміло, що ви слухаєте, не в хмарах. Ви можете вставляти короткі лінії: «Так», «Я розумію тебе», «Я погоджуюсь». Ці слова допоможуть співрозмовника, але не заплутати розум. Вивіски нашої уваги можуть бути невербальні ознаки: нотування голови, вирази обличчя.



й Безкоштовно Але якщо ви не розумієте щось, краще Попри те, щоб пояснити або повторитиНе безглуздий кодування. Якщо ви помітили, “Я бачу, я не розумію, що ви означали”, то співрозмовник з радістю інтерпретує те, що було зазначено. Щоб переконатися, що ви розумієте сутність питання, можна сказати “Якщо я розумію, то...” Але краще не переривати людину в середині слова, коли він презентує думку. Зачекайте інтерв'ю, щоб поговорити.



й Freepik також не повинен мова-корекція Ще одна людина. Це абсолютно безщільно і грубо. Ця поведінка тільки відповідей і не говорить про вашу грамотність і навчання.

Якщо ви хочете, щоб люди отримували задоволення від вас, бути конфіденційними. Спостереження співрозмовника, його реакції та емоції. Зверніть увагу на те, що він любить, і що, навпаки, відштовхує. Досить для цього. ПознайомитисяЩоб бути присутнім тут і зараз, і не літати в хмарах і подумайте про себе, поки людина веде історію.

1 990 р.

й Безкоштовно Ці елементарні правила спілкування з людьми допоможуть Вам створити контакт з новими знайомствами, заробити їх повагу і зробити позитивне враження. У нас була цікава стаття про те, як поводитися в ресторані. Ми рекомендуємо ознайомитися з тим, що не впадати в мус обличчя під час вечері в поважному колі.

Що слід уникати розмови з незнайомими людьми? Чи знаєте ви про гроші з друзями і подругами? Покажіть нам у коментарях, це буде цікаво знати!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное