Чому я не смажена моя печінка, але варити тільки в банці

Тексти пісень, а це означає: Я люблю печінку, але я не спробував це ще! Як приготувати печінку вуаєристЯ чув з Ольги Мавей. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Підійдемо будь-яку гарнір!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки свиней-вітря І цибулю в спеції. Ви можете запікати в каструлі, качки або баночки!

,00 Р

Жилет з яблуками в банці Інгредієнти
  • 1 кг свинини печінки
  • 4 цибулини
  • 3-4 яблука
  • 1 ч.л. солі
  • 2 ч.л. паприка
  • 0,5 ч.л. перцю
  • 1-2 гілочки розмарину
  • 4 зуба. часник
  • щіпка


Підготовка
  1. Втратити моркву. Очистити цибулю і порізати півкільцями. Наріжте печінку невеликими шматочками, залийте в зручну чашу.



  2. Додаємо сіль, перець, паприка, горіх і часник в печінку. Часник можна приймати гранульовані або свіжі, пропускають через прес. Подивитись його добре.



  3. Яблука (різвище «сім») нарізають скибочки. Комбінувати цибулю і моркву в одній ємності. Трохи солі і перемішати.



  4. На дні банки викласти цибулю морквою, потім шар яблук. Залийте рослинне масло, а потім викладіть шар печінки. Печінка знову цибулю. Візьміть і продовжуйте до вершини контейнера. Ольга Матвей має 2 шари печінки і цибулі. Ви можете зробити цибулю меншою і більшою кількістю печінки. Додайте гілочку розмарину. Ви можете випікати не тільки в банці, але і в гусениці або в каструлі. Але немає точки в кулінарії таким чином - смак буде виходити на інші.

    75063.



  5. Обкладинка може з фольгою. Випікати в духовці на 180 градусів за 40 хвилин. Вийняти з духовки не відразу, нехай страва охолоне, щоб не лопнула від перепаду температур.



  6. Це, яблуко-вітальня готовий. Бодибилдерши!





І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал Ольга Матвій. Красивий Ольго, дякуємо Вам за вашу роботу, всі рецепти з вашого каналу отримують перший раз і будь ласка, за смаком і ароматом!

про:blank

Також я пропоную, як приготувати соковиту і ніжну печінку в Берліні (Німецький Leber Berliner Art). Це класична німецька страва, яка популярна в ресторанах по всьому світу!



Печінка з яблуками в банці виходить дуже соковитою і апетитною. Подавати цю печінку для гречки або пюре. До речі, можна зробити заздалегідь приготування такої страви і покласти в холодильник, а потім, при необхідності, запікати.

Я спробував. печінка? Якщо ні, я дуже рекомендую спробувати, але я раджу взяти кислі яблука, ви також можете додати чорнослив. Це може бути цікавим поєднанням смаків!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное