Чому в СРСР не було проблем з жирністю, і всі були синором і стрункими

Що це? Українська І скільки громадян цієї величезної країни мав додаткові фунти? Чи дуже здоровий продукт у часі та людей, які харчуються звичаями? Сьогодні видання. "Сайт" Я спробую відповісти на ці та інші цікаві питання.



Для харчування і харчування в СРСР дуже ретельно обробляється. Варто відзначити, що навіть книга на смачній і здоровій їжі була доступна практично в кожному будинку. І тут громадяни можуть знайти цікаві рецепти без будь-якого інтернету, дізнатися вартість енергії та переваги будь-яких продуктів, а також отримати рекомендації щодо здорового харчування.

І завдяки яким іншим чинникам радянські люди перемагали боротьбу за гармонію? Тут, перш за все, варто відзначити велику фізичну активність, а також потім дієту, в якій були тільки найбільш природні продукти місцевого виробництва.



Сучасні люди не використовуються для переміщення багато. І під час карантину, коли навіть вдалося працювати з дому, багато були повністю затишними до ліміту. Мінімальний рух, сидячий спосіб життя, добре розвинене транспортне сполучення навколо ... Все це не сприяє тому, що м'язи людини знаходяться в тонусі.

І якщо ж мешканці маленьких сіл все ще роблять багато фізичної роботи, то мешканці міст і мегамістів це не можна сказати. Якщо ви займаєтеся великим містом, то люди цінують час більше, ніж власне здоров’я.

Тому, якщо людина має вибір: ходити або використовувати транспорт, щоб заощадити час і не пізно, то він навряд чи вибрати перший варіант.



Якщо ви подивитеся на старі фотографії, ви можете помітити деякі цікаві речі. Отже, чоловіки практично всі тонкі і підходять, в хорошій фізичній формі. Жінки не завжди відрізнялися видами спорту. Але їх округлі форми, швидше за все, вказують на здоров'я і хороший апетит.

З точки зору активності і харчування краще було. радянські народи робили більш фізичну роботу і, відповідно, витрачали більше енергії. У мене було багато прогулянок.

Культура спорту і здоров’я відіграла роль при активному житті І можливості для відтворення різних видів спорту в невидимому стані не менше, ніж у великих містах.



Слабкість і звички харчування Готова їжа в магазинах майже не була. Звичайно, були ковбаси, ковбаси або консервовані продукти, але це не можна порівняти з поточною реальністю. Радянські люди мали купити прості і натуральні продукти, а потім зробити свій власний сніданок, обід або вечерю. Ця їжа була набагато здоровіше і свіжіше. У зв'язку з цим радянська їжа була кращою.

р.

Сьогодні люди не повинні постійно працювати на кухні. Напівфабрикати можуть бути придбані в будь-якому супермаркеті, і тільки погріти в домашніх умовах. Або ви можете піти на будь-який обід і швидко з'їсти там. Крім того, калорійність такої їжі може бути кілька разів вище реальної потреби організму.

Це також сором'язлива, що сучасні люди часто харчуються поспішаючи. І під час їжі він дивиться на смартфоні, ніж на пластині. В результаті мозок навіть не встигнути зафіксувати цю закуску, не встигнути налаштовувати в їжі.

В результаті така їжа вбирає гірше, і людина дуже скоро хоче знову харчуватися. Тому кожен день з'їдає більше і більше їжі і отримує більше енергії, хоча для цього немає необхідності.



«Народно купуйте квитки в фітнес-клуби, щоб провести свою енергію, але часто не знаходилися час на заняття. Потрібно змінити всю систему, весь спосіб життя. Ми зараз споживаємо багато поганої якості їжі і ми трохи енергії. Люди, які звикли бути більш активними. Ви повинні бути більш активними сьогодні, і їсти менше, говорить гастроентеролог Нурія Діанова.

А що ви думаєте: в радянських часів люди краще пізнають, але були стрункими і здоровими? Або це не так?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное