Надо ли заводить любовника, если у мужа завелась любовница

Як реагувати на те, що чоловік має господиню? Це питання нещодавно запросив 37-річну Анастасію з Калінінграда. Вона вважає, що розлучення не є варіантом, і вона хоче знайти спосіб зберегти її сім'ю. Ми можемо допомогти нашому героїні знайти правильне рішення разом?

Чоловік отримав господиню Як багато різних оповідань від друзів чули про нечітких вертихів, але той факт, що я доторкнувся до цієї атаки не міг... І ось ти, будь ласка! Все подобається в поганих мелодрами: помада на комірі, несподівані зміни настрою, підозрілі контакти на телефоні ...

(доб. 3)

Я зловив їх разом. Повернувшись додому з сестри, так як вона помітила її коханим, підступивши в руки деяких молодих людей. Шукаємо дівчину від 25 років.



Я вирішив не сказати чоловіка. Він знову почав звертати увагу на мене. Як він повертається з фіфа, тому всі блиски! Подаруйте мені, квіти знову почали дарувати. Я не приніс троянду в п'ять років, але я блюво її все більше!



Він був грішним, щоб подивитися на свій телефон і читати те, що вони говорили про. Я не знайшов нічого цікавого. Дівчина здавалася досить приступним до мене. Я впевнений, що вони не серйозні. Але, очевидно, вона закохана в мій Діма до вуха, це те, що зберігає її спідницю біля неї.



Не знаю, що я шкода за неї. Я знаю, що я потрапив в. Я можу зрозуміти її в чисто жіночому вигляді. Моя людина - це чоловіча людина, яка виховала Аліна Делона в юності! Це важко не впадати в любов з...



Але все ж, вся історія мене турбує. Я не хочу, щоб вони довго летять. Діма У мене є людина чутлива, так як візьмуть його з почуттям пітності, тому подивіться від сім'ї.

Що робити про це? Як правильно вивести чоловіка з молодої господині? Диворце не опція. Попри все, я люблю чоловіка і я не збираюся подарувати йому комусь іншим. Але я не в змозі перенести його протягом тривалого часу.



Що ви думаєте про цю ситуацію? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний для вас час. Ми вдячні за те, що ви поділитесь своєю мудрістю в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное