Заради салату «Дністер» я отримую сімейний кристал влітку, мій літній варіант Олів'є.

Як зробити салат живим, і бути серцем, і що альтернатива Олів'є? Хм! Ми маємо. салат! Це також називається Дністер. Він, до речі, вважається літньою заміною того ж Олів'є і був винайдений у 1960 році. З тих пір, як це було засновано на наших таблицях!



Все нове - добре забутий старий. Дністровський салат з опери. Звичайно, є сім'ї, де готуються часто, але ми в редакційному бюро. "Сайт" Ми думаємо про те, що в нашому часі немає. Згадуємо, як він готовий, і ми також пропонуємо короткий історичний фон.

Для нас був повний сюрприз, щоб дізнатися, що «Дністер» був придуманий в українських Чернівцях шеф-кухарем ресторану тієї ж назви, а пізніше отримав приз на весь конкурс в Москві. Ресторан все ще існує, хоча інтернет каже, що тепер має різне ім'я.

5775129

У меню не тільки респектабельних ресторанів, але і студентських кафе. Звісно, вони різні один від одного, але щоб бути чесним, це смачно там і там. Головне, що додається ковбаса, капуста важко зіпсувати.

Ми в цілому рекомендуємо "пошук" серед ковбас, оскільки це залежить від нього. салатй Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Але тут потрібно знайти той, який не має цього «хімічного» смаку.

131900Р

Так як класичний ковбаса від 60-х років минулого століття не знайдено, буде серія смачних експериментів. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. оригінальність Дністровський салат. Я думаю, що це час, щоб почати готувати, правильно? Давайте перевіримо інгредієнти.

Вам потрібно.
  • 200 г свіжої білої капусти
  • 200 г свіжої червоної капусти
  • 1 варене яйце
  • 150 г ковбаси (оберіть його "Москва")
  • 100-150г зелений горох
  • 2-3 ст. майонезу
  • сіль


Свіжий салат з ковбасою
  1. Дуже нічого важкого приготування. Свіжа капуста обох сортів, підійде так, щоб ви отримали невелику струнку. Ми радимо після того, щоб подрібнити її руку трохи, щоб вона стала м'якшою і нехай сік трохи. Посипати все сіллю і залишити на 15-20 хвилин, дати настоятися.



  2. Виріжте ковбасу, щоб зробити солому. Також порізати яйце, просто кубиками. Можна змішати з капустою, тільки спочатку злити сік з неї. Тепер додайте горох і майонез. Все, що я повинен зробити, це перемішати. Можна ретельно додати чорний мелений перець.



  3. Заварити салат можна трохи, або можна відразу подавати на стіл. Ми рекомендуємо подавати в затишні стаканчики, а можна прикрасити яєчним жовтком і декількома гілочками свіжої зелені. Безкоштовно!





Ми не навмисно сказали що-небудь про цибулю, які присутні в оригінальному рецепті. Ми не додаємо, тому що в бізнес-атмосфері в офісі, всі ваші колеги будуть відчувати дихання розкішного Дністра. Якщо ви не боїтеся з ним, то половина цибулини буде правильним. Подрібнити і мити в воді, щоб видалити гіркоту. Ви можете пройти на банті. Зробіть свій смак.

Свіжий салат з ковбасою Не дивно, що вона має горду назву «Дністер». Не тільки можна замінити Олів'є, але вона також має особливу історію! Погляньте на нашу статтю, яка розповість про три способи відрізання високоякісної вареної ковбаси від низької якості. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное