Як мати, я маю право на зарплату сина.

Різні люди висловлюють подяку різним чином. Хтось сказав, що ви, і хтось бере відсоток доходу. Це, звичайно, грубий приклад, особливо коли дохід використовується в ролі доходів. плата синай Це різновид неоднорідних. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Прочитати його, не займе багато часу.



Редакція "Сайт" Я завжди сподіваюся порадувати хороших людей. Ну, що про без нього, реально? Тільки з загальної думки можна виділити один з концентрацій правди, який підходить всім. У цей час ми попросимо вас, ви думаєте, що ваша матір це зробити правильно? Давайте працювати разом.

Я пишаю сина, і вважаю його великого хлопчика. Я дуже гордий, щоб виростити його самостійно. Його батько, мій чоловік, пішов нам, коли хлопчик був дуже молодий. Не було легкого часу, тому що ніхто не допоміг.



Єдине, що з комфортом мене була крихітна квартира, яку я отримав від моєї бідної матері. Я не знаю, як це зробити. Дякую Я змогла поділитися грошима. Мій син і я провів. Коли ви сусіди, рахуйте. дивнийДопоможіть мені.

На два роки вона відправила його на дитячий садок, і вона відразу ж пішла на роботу. Ви просто не можете уявити, що це означає купити новий зимовий пальто. Дешеві, але нові. Так, я почав повільно приїхати до себе і тягнути сина. Вона була впевнена, що вона навчалася, шукала вчителів, оплачених для коледжу.

Р

Ви можете сказати, що все, що я мав, я інвестував у свій сина. Люди не дадуть йому брехні. Я хочу найкращого для нього. І перший Я допомогла йому купити його, тому мені довелося його запозичити. Я вже оплачений. І зробив він з мною, навчався, знайшов роботу за спеціальністю.

Його освіта є особливою, він обіцяє, що він отримає вищу освіту, коли він накопичує більше грошей. Будинок. Він працює багато, це правда, але зараз гроші не погані. Я не можу бути щасливим з ним. Не довге тому я одружився гарною дівчиною, тому тепер у мене є бабуся.



Коли він пішов працювати і почав заробляти гроші, я відразу попередив його, коли я був відставив, він повинен допомогти мені. Я пояснив йому, що я не можу врятувати на крупах, і один раз на рік я мав піти на відпочинок. Я не можу дозволити собі в пенсії, але він може зробити це для мене.

Син погодився з посміханням і тепер дає хорошу суму від зарплати кожного місяця. Про те ж, як мій пансіонат. Так я можу відчувати нормальність. Я не говорю про цю дочку, дружину. Звісно, давайте залишатися нашим секретом.



Тільки один друг шахти знає про це, хто іноді каже мені, що я занадто самолюбний, щоб попросити сина за гроші. Він запитує мене, ви навіть знаєте, скільки він робить? Може бути, він потребує, що гроші зараз. Я не сказав йому, що. Вони живуть в столиці і є хороші гроші.

Хто подбає мене, якщо не себе? У мене є один син, і якщо я лежаю, він буде виглядати після мене. Подбайте про мене буде дорого.І він не може працювати. Чому б він був таким тягаром? І так я жив нормально, відстежуйте своє здоров'я, їсти прямо. Це також винагорода для того, щоб бути позбавленим всього в молоді, тому що я підняв його. Чи можу я розслабитися і жити нормально? Частково за його рахунок?



У санті ця жінка точно не відмовляється, але що вона думає про це? синаМи ніколи не знаємо. Все, що ми повинні зробити, щоб ви думаєте про це, і це те, що вираз подяки між матір'ю і сином? Не логічно.

Ви можете пам'ятати, де ви вперше вийшли. плата синаКоли він пішов на роботу. Він сказав вам про це і ви запитали його за допомогу? Обов'язково писати про це в коментарях. Читати нашу статтю про життя жінки, яка не має пансіонату і не буде, але має сурогатний син. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное