Половина години пізніше, гора цукерок для чаю готова, зефірна делікація на желатин за перевіреним рецептом

Не знаю, що робити. ванілі Не так важко. Я варю домашній зефір з желатином (без агар-агару) півгодини, без фруктових пюре і довгого загартування процесів. Все виходить просто і швидко, і цей зефір смакує набагато крутіше, ніж магазин!

Сьогодні видання. "Сайт" поділиться інструкціями приготування ніжної та повітряної ванілі зефірй Навіть школяр може це зробити!



Домашній зефір з желатином Склад
  • цукор 220 г
  • 280 мл води
  • 20г лимонний сік
  • КСНУМКСг желатин
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Ніжний желатин в 60 мілілітрів води. Стирайте желатин до розчинення грудок і залиште його до набряку. Паралельно з цим готуємо форму, змочуємо її трохи водою. Обкладинка харчовою плівкою і змащується рослинною олією. доб.



  2. У горщику з товстим дном залийте цукор, додайте 220 мілілітрів води і лимонного соку. Покладіть на середню вогонь і перемішайте, поки цукор повністю розчиниться.
    й ¶


  3. На водяній бані викласти белен желатин і варити 3 хвилини, постійно помішуючи. Вимкніть вогонь. Невелика стружка заливаємо сироп в желатин, при цьому збиваємо суміш з міксером в середні відродки. Після чого збільшити швидкість до максимуму і збити до тих пір, поки ви отримаєте щільну повітряну масу.





  4. Легко охолоджуючи масу, за допомогою кондитерського мішка утворюють зефіри. Будь ласка, зверніть увагу, що кондитерський мішок краще взяти великий розмір - 45-50 см, щоб всю масу пристосувався в ньому одночасно і було зручно для роботи з ним.



  5. Відправити зефір не менше 2 годин, але краще довше. На ніч зефіру можна видалити в холодильник до повного заморожування. Готовий зефір ретельно відключається від харчової плівки і при бажанні посипається цукровою пудрою. Бодибилдерши!





Редакційна колегія Також я пропоную ознайомитися з рецептом класичної зефіру на яблучному пюре і агар-агарі. Дуже легкий і неймовірно солодкий!



Бажано зберігати готову делікатність в паперовій коробці при кімнатній температурі не більше тижня. І подарувати маршмеллоуї різні кольори, можна покласти деякі готові Маса І додайте кілька крапель харчової розмальовки до неї, і збийте її знову до однорідності.

р.

Домашнього приготування зефіру з желатином в консистенції не так в'язкий як зефір, але і не як сипучий, як зефір. Цей ласощі не гірше агару зефіру! У той же час готують багато разів простіше: 30 хвилин + трохи більше 2 годин для стабілізації.

Смачний, ніжний смачний кухар Ні. Гора солодощів для чаю виходить! Подаруйте зефір і дізнайтесь, як приготувати його в домашніх умовах. Це дозволить зберегти ваші гроші і поліпшити здоров'я!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное