Стейк в гіпсах, який буде м'яким навіть від найяскравіших м'яса

«З цього маринаду навіть підошва буде м'яким!» – Я читаю кухар-канал Гіпси Галини. Я продемонстрував мій чоловік рецепт останнього субота і ми відразу спробували цей соковитий м'ясо маринаду. Щоб сказати, що вам подобається, щоб сказати нічого. У стейках вийшов великий!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки маринада Для гіпсової свинини Галини. Неможливим є розбити!



Маринад для соковитих м'ясних інгредієнтів
  • 1кг свинячої шиї
  • 1 ч.л. сушеного часнику
  • 0,5 ч.л. солі
  • 0,5 ч.л. паприка
  • 0,5 ч.л. чорного меленого перцю
  • 2 цибулини
  • 200 мл вуглецевої води
  • сіль


Інгредієнти для змащування стейків
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 1 ч.л. паприка
  • 2 ст. л. л.


Підготовка
  1. Виберіть свіжий свинячий шию з невеликою кількістю жиру, так як є вже стільки жиру в в венах, очищайте плівки і зайвий жир. Нарізаємо шматки однаково, не великий і не малий, оптимальна товщина 1-1,5 см. Будь-яке, що не в розмірах може бути замочений і заморожений.





  2. Сільте м'ясо з двох сторін. Краще взяти сіль Сван. Також посипаємо паприку, чорний мелений перець і сушений часник.



  3. Очистити цибулю і порізати півкільцями. р.



  4. У глибокій мисці покласти шари цибулі, потім шматок м'яса, знову цибулю і знову м'ясо. До того ж інгредієнти випускаються. Натисніть цибулю злегка руками, щоб дати сік йти. Залийте всю мінеральну воду і залиште на годину. р.



  5. Підготуйте гриль заздалегідь. Коли тепло виходить білим, викласти сітку і розмістити м'ясо на ньому. У невеликій пластині змішайте рослинне масло з паприкою і лимонним соком.



  6. Ця суміш змащувати стейки, а потім обсмажити протягом 3 хвилин. Після цього переверніть стейк з іншого боку, а також оливіть лимонним соком. За 3 хвилини виверніть і оливайте. Гарячий на 10, 15 хвилин.



  7. Покладіть м'ясо на тарілку і подаємо з соусом і свіжими овочами. Бон привіт!





Переглянути весь процес підготовки свинячий стейкДивіться відео з гіпси Галини. Я збираю м'ясо наступного дня, і я збираю його знову в п'ятницю!

про:blank

Я також рекомендую познайомитися з фірмовими рецептами маринаду для смажених овочів з дядько Ashot. Найсмачніша і дієтична їжа влітку!



Тепер ви знаєте, як приготувати маринад для грильй Від досвіду пікніків я б порадив взяти не 500 грам м'яса на людину, але 200-300 + овочі.

3 найулюбніших і найнейтріших марка: Азіатський з соєвим соусом, спеціями та солодким соусом чилі та/або гранатовим соусом, додають інгредієнти поступово, смак. Класика: сіль, перець, зелень (сонячний сік вночі). І на основі кефіру (аран): Додати коріандр, томатний сік або паста, деяку аджику і гірчицю.

Зварити стейки своїми руками, можна взяти когось ще помічників взяти готову порцію і висадити м'ясо. І найголовніше, все повинно бути готовим з любов'ю, в хорошій компанії!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное