Утимсія дитини, королева в кварталах

Сімейні кварелі Буває. Але які питання, як близькі люди реагують на ці незгоди, як готові вони шукати компроміси, як готові вони зробити концесії. Коли дитина росте і створює сім'ю, це радісна подія. Але часто є тести, які тестують все для міцності.

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом жінки, яка була щаслива з її сина весілля. Вона і її чоловік навіть залишила свою квартиру до молодої сім'ї, і переїхала до самої дачі. А ось, як правильно вона зробила.

Р

Я все ще не можу вірити, як приступити його все вийшло. На тиждень тому мій син назвав і сказав, що його дружина, мій дочка-в-право, збирався залишити свою материнськість, щоб заробити додаткові гроші. Наш дідусь трохи за рік, тому нам потрібно когось сидіти з нею. І з нею сидить його мама, Ірина, 65, resents.



«Чи варто згадати про те, що наш син і дочка-в-право оселилися в нашій квартирі. Моя людина і я думав, що це буде краще для молодих людей, перш ніж піти в оренду квартири або виїхати з міста. Після всього, невелика дитина, тому вам потрібно все, що потрібно закрити: супермаркети, лікарні та аптеки. Два з нас переїхали до заміського будинку.



Звісно, в першу чергу ми запропонували їм жити разом, але дочка-не-право відмовилася. Діти дорослого віку повинні жити окремо від батьків, щоб відносини не погіршуються і не відбуваються. Не хочу жити з нами. Як я можу перемістити мами в квартиру?

Тоді мій чоловік і я терміново відреставрував заміський будинок, переїхав. Ми використовуємо два роки. В цілому, не поганий: там працює вода, газ, навіть Інтернет. Магазин, аптека. Ви можете дістатися до міста за півгодини. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



Моя син і донька-в-право прийшла до нас, приніс мій бабуся. Вони мали великий час в свіжому повітрі, вони любили його. І ми дуже задоволені тут. Багато наших сусідів живуть тут цілий рік. Тільки в кінці осені і взимку це нудно. Але це книги і інтернет. Я теж в'яжу.

По-справжньому, ми старі люди. Іноді потрібно піти в лікарню, щоб ви повинні піти в місто. Після того, як двічі на місяць, ми йдемо до дітей, щоб няти наш дідусь, і в місті ми хочемо ходити, див. людей. Ми не зупиняємось на ніч, і дочка-в

Ми попередили наш син, який ми не будемо жити в країні назавжди. Роки беруть їх пальцем. Тепер ми все ще в порядку: в саду ми керуємо, і в саду ми працюємо. За кілька років ми будемо повертатися до міста. На рівні, а також для живих пансіонатів добре зручніше.



І тепер мати дочка-в-завдання буде жити з дітьми. Вона була колишньою вчителькою, живила і працювала в області, і тепер вона переходить в нашу квартиру. Хоча ми не дали дозволу на це. Так само син і дочка-завдяки думав, що буде краще, якщо бабуся буде виглядати після того, як хтось знайомий, бо найняти занурення вони бояться.

Я не думаю, що наші діти цінують нашу допомогу. Ми плануємо повернутися до власної квартири в цьому році. Чому ми повинні бути щасливими в країні, коли повністю незнайомець поселиться в нашому будинку, який буде жити там весело?



Тут немає проблеми. Ірина і її чоловік ще на дачній ділянці жити комфортной Діти працюють для збереження власного житла, а комбікорм малюкам буде онука. Чи було б краще, якщо няня була незнайомцем, який теж довелося платити?

Можливо, Ірина та її чоловік просто бояться, щоб вони були більш складними для них, щоб повернути свою квартиру, коли вони вирішили переїхати до міста? Або ж вони захоплюють рідну дочку і просто подивіться на прикус, щоб відштовхнути її від молодої сім'ї?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное