Я вирішив, що я виросту стару з головою.

Наш світ постійно змінюється, і з ним ми змінюємо. Кілька десятиліть тому люди сприймають сентильність негативно. Звісно, це особливо вірно для жінок, які краси віддавалися роками. Але це дійсно правда?



Сьогодні видання. "Сайт" Він спробує довести, що старий вік не дорівнює слабкості, непристойності і внутрішньої сумності. Ми будемо говорити про те, чому деякі жінки горді, щоб прийняти вікову стадію, а інші бояться. Ми також поділимо мудрі думки знаменитостей в цьому плані. Це буде цікаво!

Протягом багатьох років суспільство надав стереотипам про красу і вік. Так буває, що ці поняття нерозривно пов'язані. Іншими словами, молодше ви, більш красиво і краще ви. Саме тому для тривалого часу жінки намагалися зробити все можливе, щоб відбиття в дзеркалі не перестало радувати.

Де все це приходять з? О, є місце, щоб піти. По-перше, пам'ятайте, Як вони звикли лікувати шлюб і вагітністьй По-перше, починаючи з підліткового віку, дівчата мріяли про одруження. Вони говорять, то ніхто не займе, продукт не перший свіжість. А діти? До 30 років, адже після 30 років світ згорнеться і закриє всі материнські лікарні.



По-друге, ми не повинні забувати про гендерна нерівністьй Щоб розбити людей, перед жінкою не тільки смарт, але і красиву. І краса для молоді. Так виявилося, що старша жінка, чим менше шансів стати щасливою в принципі. І вічне переслідування молоді і краси, по суті, виснаження.

Здається, що вік став основною проблемою в житті. Ми часто вважаємо негативно. Що таке спільна фраза: «хто років»? Чому вони обов'язково втрачені? Життя – серія втрат і набирає. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Коли ви орієнтуєтеся на одне, ви пропустите багато інших важливих речей.

3610Р. 4200Р.

Жінки, які постраждали від віку, бо вони не хочуть втратити свою красу. Але це не тільки в зовнішній, але і внутрішнє. Впроваджені ідеали краси створюють комплекси. Красиві німфи протягом багатьох років намагаються досягти ідеального вигляду. І для цього потрібно тільки один стан: Дуже дякую.

Іноді ви подивитеся на жінок, які змінюють себе від A до Z, і вона отримує страшні. Губки повинні бути зроблені повною, тому що вузькі виглядають потворними. Бюст також краще збільшити, оскільки чоловіки люблять це так багато. Видаліть зморшки, вони дають вам вік! Як ми не втратимо себе в цьому нескінченному циклі?

Добро, що жінки, які живуть у віці і краси змінюються. У соцмережах, показаний у фільмах і т.д. Все це не сталося, якщо період старіння не викличе страх у людей. Але немає нічого страху, тому що це природний процес для чоловіків і жінок.



Знаменитості доводять це власним прикладом. Крім того, вони говорять про старіння відкрито, підкреслюючи тільки кращі аспекти цього процесу. Натхнений багатьма мудрими думками, я хочу поділитися ними з вами.

«Краще, що ви можете зробити, коли ви більше 70» Коли я був 45, я був так, "Чи ви!" По суті, у вас є два варіанти: залишити своє життя молодим або дорослим. Перший, звичайно, є своєрідним охолодженням – трохи романтичним. Але незабаром ви розумієте, що життя занадто цікавий, неймовірний, чудовий і повний спектр емоцій. Все, що ви повинні зробити, знайти спосіб боротьби з старінням: психологічно і фізично.



GettyImages, до речі. Ми не тільки в нашому тілі, але і в нашій душі. І ці процеси не відповідають один одному. Я відразу пам'ятав історію променів Вери з Бердичева. В її 70-ті роки жінка випромінює радість і щастя. Вона любить себе і що любов енергетика всіх навколо неї.

Італійська актриса і модель Ісабела Росселліні Вона сказала: Я запитав, що я можу зберегти свою молодь. Ніщо. Я не думаю, що вікінг є проблемою. Покинув мене, що процес старіння дивиться більше, як фізичне зниження, коли старіння приносить таку свободу життя. й



Отримай Stevie Nicks вважає: Важливо зберегти вашу молодь. Я не маю на увазі, щоб завжди виглядав 22, будь ласка, і будьте обережні. Я зносу правильний одяг, який підходить до мого віку. Але я все ще можу зробити деякі речі, які я зробив, коли я був молодий, і як 65-річна дівчина, я все ще робити.

Шарон Камінь колись сказав, що люди бояться змін. Вони втрачають щось. Вони не розуміють, що вони також купують щось. Я думаю, що є певною чуттєвістю в мистецтві отримання старої. й



GettyImages Stars не тільки розповідають про таку важливу тему, але і напишіть всі книги! Cameron Diaz, 48, говорить у книзі тіла: Ваше тіло дивиться. Що б ви не були, ваше тіло може багато. Неважко сказати, як важливо, щоб дізнатися, як доглядати за цією чудово складною машиною?

Перед тим як розводити красу і молодь, відповісти на одне питання: «Чи любиш тебе і зараз?» Короткий, високий, тонкий або жирний, з товстими бровами або веснянками по всій її обличчі? Якщо ви сказали так, сентильність Вам не страшно. Якщо ви не сказали, то вік не проблема.



Які думки зробили цю статтю? У коментарях ви боїтеся отримувати старше? Чекаємо Вас!

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное