Чому стара душа може мати дитину

Серед нас люди, души яких вже закарпатті на Землі незлічених часів, понад багато століть. Михайло Ньютон, американський Ph.D. і гіпнотерапевт, автор подорожі душі і пустин душі, говорить, що кожна душа проходить через 5 окремих етапів. еволюціяДуша-чил, душ-чил, молода душа, зріла душа і стара душа.

Я знаю багато людей, які кажуть, що вони старі душі. Про те, що це і знаки Є старі душі, сьогодні редакція розповість. "Сайт"й Хто думав!

Стара Душа

Звісно, наше минуле життя, наш попередній досвід, заховані від нас. Всесвіт неоднорідно знижує теляти перед нашою свідомістю і пам'яттю, обмежуючи доступ до тих, де знаходяться численні дороги і гіркі втрати. Якщо ми запам'ятали все, це буде нестерпним.

З'ясуйте, як багато життів людина за ними дуже важко, практично нереально. Тим не менш, УвійтиДеякі знаки, які тільки «старі душі» можуть відчувати себе і зрозуміти, чи знають ті, хто не перший раз на Землі. І навіть не другий.



Людина з «старою душею» завжди має власну чітку думку про все і, звичайно, його погляд на життя. І найчастіше цей вид більш зрілий, ніж у своїх однолітків. Він відчуває себе як старе серце і душа, а десь глибоко всередині відчуває життя століття. У житті така людина йде самостійно і, як правило, стає самотнішим.

Навіть якщо він створив сім'ю, він все ще буде самостійним. Але це не про страждання від самотності, це просто мудре розуміння речей, які ми входимо в цей світ самостійно і просто залишаємо себе.



Старі душі знають, як «читати» людей. Іноді – з дитинства, демонструючи несподівано зрілу мудрість і розуміння в юному віці. Їхня мудрість і терпіння можуть зробити інші, які хочуть використовувати їх як траш для своїх емоцій.

Деякі «старі душі» можуть мати подарунок емпатії (вони почувають себе добре про інших людей), які також можуть викликати емоційне виснаження.



Люди з «старими душами» менше ураження в цьому світі. Вони не бачать причин, які можна легко приймати з них. Вони не мають часу, а не відсотків у короткострокових насолодах. Таким чином, навряд чи вони будуть розводити новий iPhone або модні сандалі від Bottega Veneta.

Вони потребують солідного повітря. Ці люди іноді називають інтровертами і іноді соціопатами. Але правда полягає в тому, що самотність для таких людей є природною, звичайною державою. Вони дійсно насолоджуються часом, які витрачаються з собою. Вони зручні і просто повинні бути з собою.



Вони можуть добре жити без затвердження та оцінки інших людей. Таких людей вже знають, що вони і які вони є.

І не думайте, що вони є гермітами і не люблять бути в компанії друзів, вони просто дійсно повинні сидіти на лавці в парку з часу і послухати птахів спів або дивитися зірки. Читайте книгу або послухайте гарну музику. Це різновид медитації для них. Так вони відпочинуть і відновлюють сили.

Необхідність безперервного розвитку і навчання, прагнення до росту і нових знань. Старі душі не відпочивати над своїми досягненнями! Вони шукають і цінують мудрість більше, ніж гроші.

р.

Дуже легко спілкуватися з такими людьми, люди намальовуються до них. Порадай Вони є природними психологами, вчителями, духовними наставниками. Людина з «старою душею» може працювати хоча б як черга, але його друзі прийдуть до нього, щоб зрозуміти себе і загострити рану. Однак, такі люди все ще обирають професію, де потрібно допомогти людям.

Я також пропоную дізнатися, чому вони кажуть, що хтось інший душ темний і що зраджує людину з чорною душею. Не кожен здатний розпізнати такі люди!





Чи знаєте ви ці ознаки? Езотерикісти говорять, що якщо ви навіть один з них, і якщо ви відчуваєте “старий” за роки, ви можете бути впевнені, що ви старі душі, яка проживала на Землі протягом багатьох років.

Повірити його або ні, це до вас. Але все ж я думаю, що є щось в ньому...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное