Курячий сирний рецепт ізраїльського майстра з виробництва нашого сімейного життя

Найсмачніші страви - на млинці з абрикосами! Хлопці, це дійсно смак літа! Я запікаю їх в суботах, і поки немає абрикосів, я консервую, але я вже шукаю вперед, щоб приготувати з свіжими. Не пропустіть сезон. Рецепт цієї делікації виглядав на ізраїльському майстері.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки сирний сир Фруктові начинки. Не можна відірвати!

, Україна

Смачні млинці Інгредієнти для тесту
  • 250г сир
  • 1 яйце
  • 100г вершкове масло
  • 100г цукру
  • 300г борошна
  • 10г ванільний цукор
  • 10г розпушувач
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • 500–600 г абрикосів (10–15 штук)
  • 70 мл води
  • 1 ст.л. крохмаль
  • 3 ст. цукру
  • 20г мигдальних пелюсток
  • 1 ст.л. цукрового піску


Підготовка
  1. Вимити абрикоси, порізати їх навпіл і отримати кістки. Наріжте кожну половину абрикосу тонкими пластинами.



  2. Покладіть абрикоси в густо-знизеному соусі, додайте цукор і розбавляємо крохмаль в воді. Варити на середньому вогні до повного розчинення цукру. до 1 2 3 4 5+



  3. У зручному контейнері змішайте сир, цукор, ванільний цукор, вершкове масло, яйце і щіпку солі. Дивитися все разом.



  4. Змішати борошно з розпушувачем і просіяти суху суміш в сиру. Спочатку ложкою, а потім своїми руками замісити тісто. Поставте тісто в лаймп. Він повинен бути м'яким, гладким і не прилипати до рук.



  5. М'яч тіста ділиться на 2 частини. Кожен рулет на ковбасу і ділиться на 6 частин. Ви повинні закінчитися 12 штук. Кожен вал в кульку і викласти на чашу, покриту пергаментним папером.



  6. Наріжте м'яч своїми руками в торт. За допомогою плоского дна скла або будь-якого іншого зручного посуду формують поглиблення для наповнення в кулі тіста. Руки формують боки навколо підборіддя. Кожен відступ заповнюється. абрикосй Зморшки мигдальні пелюстки зверху.



  7. Чізкейк з випікання на 180 градусів духовки за 30 хвилин. Перед подачею посипаємо млинці. порошковій Бодибилдерши!





І отримати більш детальну інформацію з рецептом. Дивіться відео з кулінарного каналу «Затишні рецепти з Анною Дашевською». Анна не є професійним варенням, але музикантом. Вона працює в оркестрі, де вона грає скрипку і приготування її хобі. На своєму каналі ви можете знайти дуже простий, дуже швидко, дуже лаціна, але я запевняю вас, дуже смачні рецепти!

Редакційна колегія Я також раджу дізнатися, як приготувати млинці з сливами в домашніх умовах. З смаком безтурботного дитинства!



Довірте мене, це дуже смачні млинці, протестовані на всіх рідних і друзів. Я дуже рекомендую спробувати цей рецепт, ви не пошкодуєте його!

До речі, начинки можна змінити, я думаю, і полуниця Це буде чудово!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное