Що не можна робити під час буріння, щоб не бути захоплені блискавкою

Я пам'ятаю мій бабуся закриваючи всі вікна і відключивши обладнання під час блискавки. А учитель молодших класів розповів про природне явище монстроуса - кульовий блиск. Ви можете уявити, скільки вона любила рубати дітей. Приїжджайте, щоб бути вдома під час громіздки. Але що якщо він дощував під час подорожі і небо було покрито білими тріщинами? Сьогодні я хочу звернути увагу на правила поведінки під час громіздки.



Якщо раптом дощ, приховуватися від нього в будь-якому номері. Якщо починається відбійник, можна приховати в магазині, на зупинці, в павільйоні. Найбезпечніший притулок - автомобіль. Якщо ви перебуваєте в машині, зупинитесь з дерев і ліній живлення. Важливо закрити всі вікна і вимкнути всі електроприлади, вимкнути двигун. Не виходить з автомобіля або торкайтеся металевих деталей автомобіля. Якщо блискавка вдарить машину, розряд пройде через тіло.

р.

Коли громіздник зловить вас несподіванкою під час риболовлі, на човні або плавання в морі, піде на березі моря. Покрокова частина води максимально можлива. Вода веде струм, а удар блискавки може поширюватися в радіусі 100 м від водойми.



Дерева і пагорби Ніколи не приховує від громіздки під дерево. Це особливо небезпечне підставка під високим деревом, що стоїть окремо в області. Найкраще приховати під чагарниками і молодими деревами. Якщо ви перебуваєте на пагорбі, спускайте якомога меншою, прийдеться ярина або порожнистий.



Диригенти Вода, скелі, стіни будинків, металеві предмети проводять струм і привертають блискавку. Металеві паркани, велосипеди, мотоцикли і автомобілі також приваблюють блискавки, обходячи їх якомога простіше. Якщо у вас є металеві вироби, ювелірні вироби, краще їх видалити. У приватних будинках навіть дим може стати провідником. Якщо дощ не починав, слід швидко вивести вогонь.



Якщо ви перебуваєте в домашніх умовах, вимкніть всі електроприлади з розеток. Закрийте всі вікна і не поговоріть на телефоні. Покрокова відстань максимально від вікна і не доторкайтеся металевих предметів, каміна, плити. Якщо ви на даху або в мансарді, з'являються.



Якщо людина застрягає блискавку, необхідно надати йому першу допомогу перед приходом до швидкої допомоги. Якщо людина несвідомий, покладіть його на спину і поверніть на бік. Вражаючий сайт необхідно мити. Потім потрібно нанести стерильний бинт. Якщо є анальна незаймана, дати її до жертви. Якщо немає імпульсу, подаруйте потерпілий масаж серця.

р.

Lightning, особливо м'яч, є страшним явищем. Якщо ви робите все прямо, ви можете захистити себе і тих, хто знаходиться поруч. Не грайте, натиснувши лазерний тостер на блискавку. Подбайте про себе і запам'ятовуйте правила поведінки під час громіздки.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное