Напередодні Сабата він приготував торти з зеленою цибулею, щоб лікувати всіх, хто їде на відвідування.

Що робити, якщо ви раптом приніс пакет зеленого цибулю? Ви можете, звичайно, використовувати спалювання зелені укусу з смаженим м'ясом або борщом. Але ви, ймовірно, не будете їсти багато, незалежно від того, наскільки важко ви намагаєтеся. І ось рецепт тортів з зеленою цибулею і яйцями.



Смажені торти з зеленою цибулею схожі на жовчі, варять швидко, і головне, без проблем. Товари для них потрібні найпростіші: цибулю, яйця, борошно, рослинне масло. Я приготував його до вихідних, і знаю, що їсти. Я не буду варити вечерю, я їсти його!

Зелений цибуля і яєчний рецепт торт Інгредієнти для тесту
  • 400г борошна
  • 1 ст. л.
  • сіль
  • 1 ст.л. рослинної олії


Наповнення інгредієнтів
  • 3 пучки зеленої цибулі
  • 4-5 яєць
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Залийте варене борошно. Збагачений повітрям, згодом дасть більш пишним і м'яким тісто.
  2. На вершині гірки зробіть депресію, залийте рослинне масло і кип'ятіть воду в неї, додайте сіль.
  3. Змішайте спочатку виделкою, і коли він трохи охолоне - своїми руками. Тісто слід злегка м'якшити, ніж пластилін. Якщо це рідина, додайте більше води.


  4. Для приготування тіста настоюється, покрийте його харчовою плівкою і залиште її на 15-20 хвилин.


  5. В той же час відварити яйця, очистити і вирізати їх невеликими кубиками. Зріжте баночка дрібно.
    1990Р. 2199Р.

  6. Змішайте яйця з цибулею, посоліть за смаком.
  7. Прокочуйте тісто в ковбасі, виріжте її на шматки. Звертайте в борошні і розкачати кожен в торт.
  8. На краю кожного плоского хліба покласти начинку, закрити і натиснути руку так, щоб повітря вийшов.


  9. Підключіть краю косою.


  10. Послабляйте кожну чебурек в гарячому маслі по обидва боки. Вони м'які і соковиті всередині.


  11. Бон привіт!


Щоб порадувати своїх близьких запахом літа в холодну пору року, вам знадобиться рослинна підготовка - окрошка на зиму, для якої також потрібна зелена цибуля.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное