Не змогли відповісти на всі питання про СРСР.

Ніна моїх друзів змогли правильно відповісти на всі питання про СРСР з цього тесту. Я отримав 7 з 10. Скільки питань можна відповісти?

р.

Питання про СРСР
  1. 25 липня 1984 р. вперше в світі жінка астронаут пішла в космос. Що таке ім'я?



    ГістьІмакс а)Валентина Терешкова
    (б) Олена Кондакова
    (c) Світлана Савицька
    Олена Сергова

  2. У 1966 році перший автомобіль ЗАЗ-966 з'явився на складі Запорізького автомобільного заводу. Який прізвик вийшов серед людей?



    (a) Брокебек
    (b) Змащений
    (c) Сапбокс

  3. «Я люблю Горбачов. Ми можемо боротися з ним. Хто сказав, що 15 грудня 1984?
    (a) Рональд Рейган
    (б) Борис Єльцін
    (c) Дональд Трамп
    Маргарет Точер
  4. Який фільм став абсолютним лідером радянського кінорозподілу?
    (а) «Москва не вірить у сльози»
    (б) «МкКена золото»
    (c) «Пирати ХХ століття»
    (d) «Есенія»
  5. Пам'ятайте легендарний хокею три: Харламов, Петров ... Хто не був назву?

    Поза «Ложки»

    (a) Фетис
    (b) Прохолодний.
    (c) Ларіонов
    Михайлов

  6. Хто є режисером цього фільму? Габаритний зображення



    (а) Володимир Меншов
    (б) Ельдар Рязанов
    (c)Георг Данила
    Андрій Кончаловський

  7. Що це таке?



    (a) Знімок
    (b) Забронювати стенд
    (c) Хунг

  8. Як багато загальних секретарів СРСР змінилися у 1980-х рр.?
    (а) Ні
    (б) Один
    Трьох
    (d) Чотири
  9. У якому класі в СРСР були прийняті як піонери?



    (а) Перший
    (б) ІІІ
    (c) По-четверте
    (d) Фіфт

  10. Скільки років має бути молода робота фахівця з розподілу після закінчення навчання?
    (а) 1 рік
    3 роки
    (c) 5 років
    (г) 10 років


Відповідей.
  1. Для того, щоб оплатити захоплення відвагою жіночої астрономії на нашому списку, всі вони прийшли вперше. Валентина Терешкова – 1-а жіноча астронаут у світі. Олена Кондакова стала першою жінкою для літати за 169 днів. Олена Сергова стала першою жінкою для перехрестя порогу МІС. Але перший з жінок вийшов в космос і зробив другий рейс Світлана Савицька.
  2. Продукція Запорізького заводу отримала багато залізних прізвищ, які міцно вкорінені у людей. Так, ЗАЗ-965 за формою корпусу було викопане «кругле» і «поганий недолік». ЗАЗ-966 через протрудування повітряних надходжень, виготовлених «серійними», і ЗАЗ-968М для гладких сторін і індексу «М» був названий милом.
  3. У грудні 1984 р. в Великій Британії завітав до складу Політбуро Михайло Горбачов. Після зустрічі його британський прем'єр-міністр Маргарет Щохер розповів Бі-Бі-Бі-Бі-Бібліотеч: Я кажу з обережним оптимізмом. Я люблю пана Горбачова. Ми можемо зробити бізнес з ним. й


    Поза «Ложки»
  4. абсолютний чемпіонат належить до Мексиканської мелодрами «Есенія», квитки на які були придбані понад 90 мільйонів глядачів. Серед радянських фільмів з рахунком 87.6 млн глядачів, лідером є кінофільм «Пірати ХХ століття» реж. Борис Дуров. Лідером боксу у 1980 році фільм Володимира Меншова «Москва не вірить у сльози» присуджено Оскар і став фільм року голосом читачів журналу «Радянський екран». драматична про пошук щастя трьома друзями дивилась близько 84 мільйонів людей, які зробили її другим найвищим

  5. У 1970-х рр. найкраще зафіксовано в нападі в СРСР та Європі. Борис Петрович Михайлов – найкращий хокею-бейкер в російській історії. В цілому він відіграв 120 матчів на чемпіонатах світу і Зимових Олімпійських іграх, в яких забив 109 голів.
    Р

    Поза «Ложки»
  6. Закоханий мільйонами глядачів, лірична комедія Love and Pigeons реж. Володимир Меншов. З цієї чудової картини багато наших читачів знають серце. А щоб побачити, наскільки точні, які ви можете зробити, взявши наш тест для задоволення.
  7. Я використовую цю книгу в мій час і. І більш загадкові предмети з неперевершеним призначенням ви знайдете в цій статті.
  8. 80-ті минулого століття пам'ятали радянськими громадянами за частим зміною партійного керівництва. У 1982 р. Леонід Бржнев пішов. З 1982 по 1984 рік Юрій Андропов був Генеральним секретарем ЦКСУ. Після того, як він надійшов до Костянтина Черненка. У 1985 році Михайло Горбачов став Генеральним секретарем.
  9. У третьому класі зазвичай прийняли піонери жовтня, відмінні студенти восени, а також відпочинок навесні 22 квітня.
  10. Молоді спеціалісти з вищою та вторинною спеціальною освітою зобов’язані працювати після закінчення навчання у відповідності до напряму Міністерства, кафедри, державного підприємства (асоціації) протягом принаймні трьох років (крім тих фахівців, для яких створюються інші умови прийняття рішеннями Уряду СРСР).


Звичайно, не кожен отримає 10 правильних відповідей. Але головне, що це чудова можливість запам'ятати країну, в якій мешкали наші батьки, існування яких сучасні діти навчаються з історичних книг.

Фотозвіт

Категории

Смотрите также

Новое и интересное