Що має сина матері для того, що вона забрала його, народила і підняла його?

Діти дорослі іноді хочуть висловити свою Дякуємо батькам за навчанняй Хтось тільки підтримує родичів, хтось допомагає фінансово. Не тому, що ви повинні, але тому, що ви хочете. Однак виникають випадки виникнення конфліктів на цій основі. На прикладі, коли батьки вимагають щось від своїх дітей під претекстом, щоб вони були Якщо це правильно і чи можна вирішити таку проблему мирно, читайте далі в статті.



У нашому редакційному відділі надійшло незвичайне повідомлення від нашого абонента Алла Сергіївна. Вона пише: "Я 64, мій син просто перетворив 44. Він одружився кілька років тому і почав жити окремо. Я не розумію. Іноді я зателефоную йому за допомогу. Щоб повісити полку, закріпити щось інше. Але син почав відмовлятися, кажучи: «Так, що ви народилися мені, не означає, що я побачу тебе все моє життя». Я дуже шкода."

Я не розумію, чому мій син говорить мені, як це. В іншому день він сказав мені, щоб зупинити його. Може бути дружиною, перевертаючи його проти мене. Ми звикли жити під тим самим дахом протягом багатьох років. Я не знаю, що робити або як зробити контакт з сином. й



Так само, нехай з цими ситуаціями разом. Не зрозуміло, що жінка просить сина за допомогу. В будь-який час вона використовується для того, що він завжди там і готовий допомогти їй. Він 40 років і має власну сім'ю.

Ймовірно, син Алли Сержевна протягом багатьох років мешкав в репровах і просто втомився від неї. Очевидно, що жінка ледь. Ми не знаємо, де чоловік, але відчувається, що він може залишити дружину. Син став для жінки рятувальний острів, який завжди знаходиться поруч. І коли він переїхав, він став важким для героїні, щоб впоратися з нею життя.



Важливо розуміти, що негативна реакція дорослих дітей зазвичай виправдана. Ні один збираний, щоб мати з синіх і кварель з так багато років разом. До речі, це також одна з можливих причин. Ми переконані, що життя з батьками, що вже зріла людина, більш шкідлива, ніж добре. Це створює нові проблеми та конфлікти.

Є батьки, які буквально вимагають уваги від своїх вирощених дітей. І іноді не тільки увагу, але і гроші. Для освіти необхідно мати певну подяку.



Як мені? Чи є люди, які живуть з дітьми, щоб закінчити догляд за ними? Він звучить принаймні дивно і смішно. Всім подякам необхідно приїхати з серця. Щось стосується родичів: це ще більше відповідей.

Народження дитини є відповідальним рішенням для подружжя. І його освіта є великою роботою. Коли діти ростуть, вони починають своє самостійне життя, і це нормальний процес. Але сидіти поруч з спідницею матері, що вже зрілий чоловік, просто неправильно.



Син Алла Сержевна нехтує власним щастям або банальним комфортом для своєї матері. Ще одне - говорити про це прямо і відкрито. Якщо мама кладе тиск на сина, він повинен розповісти про це, інакше в подальшому воно буде просто гірше.

У будь-яких відносинах є тільки одне правило. З повагою, любов – результат любові. Негатив може бути негативним. Так Алла Сергіївна повинна розуміти, чому її син заважає таким чином. Можливо виправити це, потрібно змінити щось в собі?

3287625

Як ви думаєте, старші діти можуть виражати себе? Дякуємо батькам за навчання? Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное