Час висаджувати мегакроні огірки відправили чоловіка на коруду на ринок огірки

В літній час, і звичайно, кожен день я збираю смачні огірки з теплиці! І вчора мій чоловік сказав мені: "Хоай, де у нас є баночка селез?" Я не можу побачити. Це час!

Я погоджуюсь з ним, Я люблю його. лосини: їсти їх так само, як і для молодого картоплі відмінно, і в салаті. Друзі чоловіка люблять їх як закуски. Так само цього року вона вирішила: «Якщо чоловік просить огіркам, нехай його варити.» Крім того, це так легко!

Сьогодні видання. "Сайт" поділитися простим і перевіреним рецептом христина беллай Вони стануть невеликими в день, а сауеркра в три дні!



Можна з дрібносольних огірків Інгредієнти
  • 2кг свіжих огірків
  • 40г неіодизована сіль
  • Малкa
  • кінь-лист
  • 1 голова часнику
  • чорний
  • 1 л води


Підготовка
  1. Змийте огірки і відріжте їх баттс.



  2. Банки кип'ятять в горщику. На дно чистого 3-літеру можна укласти кріп, листя хрін і чорної смородини.



  3. Далі потрібно щільно залити банку огірками. Наріжте часникову голову навпіл, не очистіть, додайте часник на огірки.



  4. В 1 л холодної води розвести 40 грам неіодованої солі. Залийте огірки брудом, а потім залиште на 2-3 дні при кімнатній температурі в затінене місце. Збережіть його в холодильнику.



  5. При бажанні огірки можна розкочувати попередньо завареними чохлами. Загорніть банки рушником і дайте їм охолонути. А потім тримати їх в темряві. лацінаНаприклад, в панчохі для сходження на хрусткий зелені красуні взимку. Я не збираю їх так легко. Смачного!

    р.





Також я пропоную, як приготувати дивовижні огірки з гірчицем на зиму. Ви не можете отримати від них!



Зверніть увагу, що огірки ферментовані без кисню, тому заливають банку огірками щільно. Після дня морква стане похмурим, це нормально. Після двох днів намагайтеся огірки, якщо вам подобається смак, то можна перенести баночку огірків в холодильник, якщо не - почекайте більше.

Обов'язково спробуйте. огірок Згідно з цим рецептом, супер кліщ забезпечений для вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное