Моя донька-в-права сердитися, що я завжди купити її найдешевші подарунки.

На жаль, у двадцяти-першому столітті все ще люди, які опікують подарунок на день народження. Крім того, часто виникають конфлікти на цій основі. У найгіршому випадку люди перестануть спілкуватися. Чи може бути розумний дорослий дійсно відхилений цим?



Вимкнено, так. Це сталося з дочкою-заголовком нашого поточного головного героя Ольги Петровною. Давайте дізнаємось всі деталі історії і намагайтеся подарувати жінці хороші поради.

Мені 69 років, я живу один за 4 роки (друга померла внаслідок серйозних захворювань). У мене є син і дочка, які мали свої сім'ї. Ми намагаємося тримати в дотик, але ми тільки дивимося один на одного на свята. Ось моя історія.

У будь-якому випадку, річ, мій дочок-в-заголовок нещодавно мав день народження. У подарунок я купив її блузи, я пам'ятаю один раз вона розповіла про це, і я хотів зробити Настя приємно. Я пощастив, що вартість була не дуже високою, як пізно я повинен врятувати на все.



Як ви можете побачити, що ви не можете піти на пенсію. Діти не часто допомагають мені, і я не даю їм допомогу. Я намагаюся отримати шлях до мене. Коли я дав Нестя блуза, вона не була навіть посмішка. Я закінчився сидячи там всю ніч, вид похмурих і мовних. Звичайно, я помітив його, і це зробив мене некомфортно.

Вимкнено, що вона знає, скільки коштує ця блузка. Так, дуже дешевий подарунок вийшов. Я був плутаний і навіть не відповів що-небудь, я був так відхилений в цей момент.



Після 2 місяців я мав підготувати подарунок до сина. Я думав, що це було краще дати йому гроші, і він вирішив, куди його провести. Але Діма плоско відмовилася від конверта. Покинув його Нестя, коли вона дізналася, що я віддав йому більше, ніж я провів на цій дамській блузи. Ні, ви чули це!

Я не розумію, чому мій дочок-в-право робить такі претензії до мене. Я збираюся подарувати йому більш цінні подарунки. У одній розмові вона згадувала, скільки я дав мій онук, сина дочки, минулого року. Це інша історія.



Мій чоловік і я купив велосипед разом. Я мав дати багато речей, які місяць. Я не хочу впадати в грязь і звітувати менше, ніж потрібно. Що? Я не можу витрачати багато грошей на день народження кожного мого родича.

Я ніколи не вимагав нічого з ким-небудь. Коли я запрошую людей на день народження, я не чекаю, щоб дати мені подарунки. Мені потрібна увага і турбота. Я спробував пояснити її дочку, але не слухав мене. Вона сказала мені ніколи не дати їй щось ще.



Я вже попросив сина говорити її. Але це безсоння. Чи є молоді люди, які люблять гроші і не цінують щире бажання зробити людей щасливими? Не знаю, як спілкуватись з дочкою.

Вони кажуть, «Не дивлячись на зуби коня». Шукаємо славу в подарунок! Особливо, коли мова йде про подарунок від матері-в-правителя, який живе на пенсії.



На місці Ольги Петровни я спробую відпустити ситуацію. У віці краще турбуватися про важливі речі і не хвилюватися про дрібниці. Я надію Настя усвідомлює, що вона була неправильною. Що ви думаєте?

Що б ви порадили головний характер історії? Поділіться думками в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное