Які радянські викладачі можуть навчати дітей, але сучасні викладачі не можуть

У роботі сучасного вчителя виникає сумніви серед батьків. Питання виникають, чи є сучасна освітня система, і чи це дає дітям все необхідне. І якщо освіта стає багатшою і краще щороку, то чому сучасні викладачі перестали викладати деякі важливі речі?



В роботі сучасного вчителя «Я пам’ятаю, як у молодших класах ми дали завдання зробити ремесла». Мати і батько працювали протягом декількох днів: вони очищають гарбуз під кареткою, ліпили мишею з пластику, збирають шлях гальок для композиції ... Я носила цю роботу в школу, і було впевнено, що перше місце вже в моїй кишені, говорить Анна Алексеевна.

"Не дійсно." Валентина Карповна, мій перший учитель, подивився на це ремесла і кладемо його десь на край. Я пам'ятаю там інші красиві діорами. Але в кінці перше місце відбулося брата і сестра з паралельного класу, який разом зробив трохи хитромудрого. І на черговій батьківській зустрічі учать батьків не робити більше ремесел замість своїх дітей.



Її пояснення було те, що це було несправедливим для проходження батьківської праці як трудової діяльності дитини. І, крім того, він підриває впевненість у собі студентів і їх міцності. Нехай ремесла неприпустимо, нехай проблема вирішується помилками. Але на свій розсуд. Коли батьки роблять щось себе, вони показують їх ненадійність дитини, змушуючи його зупинитися на власній міцності. й



І коли я прийшов до виставки ручних апаратів до школи з моїми грандіозними, я бачу абсолютно іншу картину. Батьки виходять з свого шляху, щоб зробити краще, ніж інші мами і татами.

Але сучасні викладачі не зупиняються цього, але навіть заохочують його. Вони кажуть, що дитина може бути погано розвиненою дрібною моторики і потрібна допомога так, щоб результат не захопився.

І батьки виправжають, що діти вже зайняті, вони так багато робити, а також для торців потрібно встигнути встигнути. І що ж неправильно, якщо мама і тато допомагають трохи, робити все швидко і в кращому варіанті? Цей підхід здається дивним для мене.

Р

Я помітив, що сучасні батьки беруть участь у шкільному житті як їхні діти. Влаштовують чайні вечірки, організовують екскурсії, продумують сценарії для шкільного відпочинку. А також веде переговори з викладачами, фотографами, операторами, аніматорами ...

Я кажу дочку, які самі молоді мати. Напередодні будь-якого свята їх телефони не зупиняються. У батьківських чатах, реальні битви відбуваються навіть на найбільш значущих питаннях. Мама і тато вирішують, що подарувати і хто подарувати, і скільки знижка.



«Ні батьки, ні мені нічого не сподобалося». Найпопулярніші батьки були у пошиття карнавалних костюмів. І випікають млинці для карнавалу. Я думаю, що вони були втілені з неї до закінчення.

Наші чайні вечірки під керівництвом викладача класу. Приніс чай з карамельним до столу. Екскурсійні екскурсії були організовані в сусідньому селищі або в лісі. А тепер у батьківському комітеті кожен раз приїжджає з деякими цікавими і незвичайними поїздками. Вони супроводжуються батьками і отримують всілякі дозволи.

Дитина переїхала до першого класу, і він відразу знайшов вектора. І це тетор часто робить домашню роботу для дітей. І якщо не вистачає грошей для викладача, то мати і батько повинні вивчити сам матеріал, пояснити і вирішувати проблему. Дитина може сидіти і нехай голову. Як він навчиться бути незалежним? Як він впевнений у своїх здібностях? похилого чоловіка.

3610Р. 4200Р.

Дійсно, сучасні батьки активно беруть участь у шкільному житті, зрушуючи багато проблем на плечі. Вони роблять домашню роботу так, щоб дитина отримує найкращі сорти. Прийміть його на екскурсії, візьміть його на екскурсії. Дитина просто не має місця, все зроблено для нього і все прийнято. Де приходять впевненість і незалежність?

травень. сучасність Чи варто передати батькам ідею про те, що знання, навички та впевненість у своїй дитині важливіше, ніж будь-яка оцінка?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное