На ринку зустрілися один, той же фанат ранньої кабачки, написав великий рецепт з її словами.

Як мені подобається, цукініЯ дуже рекомендую зробити цю закуску. Молоді кабачки, запечені з сиром, бувають хрусткими і одночасно соковитими. Вони вийдуть набагато охолоджувача, ніж смажені кабачки або кабачки в бейкери, і вони готуються легше і швидше.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки цукіні з сиром і спеціями. Закуска, дуже смачна і без зайвого рослинного масла!



Зучині випікають сиром Інгредієнти
  • 3 молоді кабачки
  • 5-7 зубів. часник
  • 70-100г сир
  • 2 ст. Прованс трави
  • 2 яйця
  • христина белла
  • сіль, перець за смаком
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Промийте кабачки і висушіть його. Наріжте кінчики по обидва боки і наріжте на товсті кола товщиною близько 1 сантиметра.



  2. Нарізані кабачки кладуть в глибоку ємність і посипають сіллю і перцем. Добре перемішати так, щоб рослина пускає сік. Дайте мені 15 хвилин. До того ж принципу можна приготувати кабачки з брусками. Дуже дякую! 912854



  3. Змащувати тісто рослинним маслом. Сир натрію на великій тертці, часник через прес. Ударуйте яйця виделкою або королою.



  4. У окремому контейнері залити сухарями, якщо немає тріщин, то борошно цілком підійде. Кожен шматок кабачків занурюється спочатку в яйцеклітину, а потім в трісках. Поставте на сковороду.



  5. Залийте кабачки з провенальною зеленню, а потім поставте в попередньо розігріту до 180 градусів духовки протягом 10 хвилин. (Б)



  6. Через 10 хвилин переверніть кабачки на іншу сторону, потім посипте їх подрібненим часником і тертим сиром. Пармезан кращий, але ви можете взяти будь-який інший тертий сир. Випікайте ще 15 хвилин.



  7. Поставте готові кабачки на блюдо. Подаємо їх сметаною і зеленню або майонезом. І можна з кефіром, часником, і зеленню, і сушеною паприкою. Бодибилдерши!





І познайомитися з цим методом приготування кабачків, дивитися відео з кухар-канал "Свєта Дмитрієва." Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

про:blank

Редакційна рада Також я пропоную дізнатися, як приготувати закуску зі сквошу фарширований бринза. Смак кабачків дуже соковитий, злегка хрусткий, а бринза дає бажану ланку. У цьому рецепті чашки утворюються з кабачків, які потім заповнюють сиром.



Зучині, сир-запечена У духовці це дійсно смачна страва! Таке закуска смакує навіть тим, хто не любить кабачків! Підготовлений просто, виходить апетитним і ніжним.

До речі, я пам'ятаю мій рецепт. соуси До цієї закуски. Очистити огірок від шкіри, мило на найменшій тертці. У чашці на тертий огірок додайте сметану, гірчицю Діюна, цукор, сіль, лайм або лимонний сік. Добре перемішати з вінком до однорідної маси. Дуже смачний!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное