Мама села пояснює, чому вона навчає дитину варити і хореографії з молодими нігтями

Життєве життя в с. може бути передано назавжди. Але багато хто цікавиться певними аспектами. Наприклад, Як підняти дітей Чи варто це зробити в таких випадках.

Всім відомі аргументи тих, хто за виховання та виховання дитини в місті. Тут і можливість відвідати різні клуби, а також наявність медичних шкіл ... Я зацікавлена в тому, що люди, які живуть в селах або селах, думають про виховання дітей і як вони відносяться до обмежених можливостей. Я попросив мого друга, який збирається відправити дитину до місцевої школи.



Аріна і її чоловік мають можливість взяти ребра в міську школу. Вони живуть дуже близько до міста і мають власний автомобіль. І ще батьки Вони вирішили навчити сина в с.й



Чому це? Arina коментує, що місцеві діти мають набагато менш складні телефони, і запити простіші. Таке становище і такі друзі будуть впливати на сина набагато краще, ніж вона робить. містобудуванняй Моя мама говорить про те, що школа є дуже спокійною, не існує агресії від студентів або вчителів.



Ще одна перевага полягає в тому, що майже кожен знає один одному. У невеликому селищі дитина буде добре і надійним друзям. Більше часу буде витрачено на вулицю, а не застрягти в моніторі. Як тільки син Аріна бачить знайомства поза вікном, він відразу заповнюється бажанням грати з ними. Ні телебачення або ігри перенесуть його в будинок.



Про кола і розділи Аріна також має багато сказати. Наприклад, що більшість батьків змушують своїх дітей піти там, і є мало сенсу в такій діяльності. Може бути, коли мій син отримує трохи старше, вони знайдуть щось до його лиття. Але тепер він занадто молодий. для курсів програмування і речей, таких як.й І спортивні секції можна успішно заміщати походи і грати на вулиці.



Аріна і її чоловік витрачають багато часу з сином. Він вже знає, як зробити багато речей навколо будинку, навіть викрутку своїми руками. Такі навички набагато корисніше і практичніше, ніж які можуть дати кола і розділи.



Це думка мого друга. Що ви думаєте? Ви можете відправляти дитину в сільську школу, або ви будете досить вибрати варіант міста?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное