Чоловік, який залишає, вітер в спині і поїзд, щоб зустрітися

Життя в шлюбі має як світло, так і темні смуги. Зв'язок між двома любовними людьми не завжди перетворюється на щось більше. Але ви повинні працювати після того, як ваш партнер любить собаку? Може бути краще після всього. ескортПісня і танець, як кажуть, якщо він збирається залишити свою сім'ю?

р.

Роль хлібопродуктів завжди йде до чоловіка. Але жінка також може піти на роботу, подбати про дітей, варити, мити і чистити. Не забудьте про ці «малі» подвиги. У той же час, наші жінки повинні бути в змозі стояти себе в потрібний час. Так само, як вони роблять на заході.

Щоб побачити чоловіка з сім днів тому, ця історія стала для мене. Я пішов на ринок для круп. Вихідні, люди, очевидно, невидимі: кожен хоче захопити щось тастер і дешевше. Повний будинок. Незважаючи на те, що я прибув вранці, я повернув додому тільки в 4 п.м. Тепер я б кинути всі покупки в холодильнику і почати готувати. У день дійсно пішли. Так буде.

Двері розблоковані, тому чоловік був в домашніх умовах. Дітям у Бабцях, диханням свіжого повітря. У мене є те, що завжди залишають квартиру зафіксовано. Звичок шахти.



GettyImages Проходячи в квартиру, всі поті і втомився, я назвав чоловіка, щоб допомогти мені з пакетами. Але Валера не відповіла. Коли я пішов в спальню, я бачив його стоячи на скрабах і збираючи одяг з нижніх поличок. Не був сюрприз, я так втомився. Я просто хотів дізнатися, що це сталося.

- Я не можу це зробити більше, я втомився. Упаковка та вивезення. Не хвилюватися, я зателефоную дітям сьогодні і поясню все, але не перестати мене, це було прийнято рішення.

Пакети знизилися на підлогу, плодові і зеленню по-різному розсипаються. Але я не помітив його. Шок. Як ти від прозорого неба. Ви ніколи не очікуєте, особливо в ситуації, як це.

- Чи є ти дівчині? Що відбулося? Коли ви знайдете ще одну, де ви йдете? Давайте сидіти, поспілкуватися, думати про дітей.



- Я не можу, я думав її. Весь день довгий, робота, будинок, бореться з вами і всім. Я не хочу життя, щоб пройти. Понад 50, Оля. Не пізно змінити речі, не старі люди. Дізнайтеся, як ви дивитеся, я не можу подивитися на вас більше, де зробив вашу фігуру і чудовий косий йти? Нестерпний.

Дійсно, погляд. Коли люди усвідомлюють, що ми жінки жертвують їм. Для дітей. Так що сім'я не потребує нічого. Якщо ви прилипаєте в салон краси на дні або перейдіть до фітнесу, діти порушують до смерті.

до А діти, Валера? Як вони без батька?

- Діти значно швидше, ніж раніше. Крім того, вже в школі Віка. Час для підгузників пішов, тепер якось. Не хвилюйтеся про алімонію. Я не болить дітей.



Ідеальна. Він, ймовірно, вважає, що його алімонія є досить серйозним. Економіст, людина. Працює на три пінгні. Що ви отримаєте від нього? й

до А ти ледачий, Бог. Що ви втомилися?

- Я хочу піти на риболовлі і побачити друзів. Я не комфортний переїзд в цю квартиру щодня після роботи і слухання ваших скарг. Неприємний. Ви припинили вдячність мені, розуміння мене. Я не можу дивитися телевізор в моєму будинку без каустичних коментарів. І дружини, до речі, є першим і для

до Що ви зробили останнім часом? Приїжджайте додому з роботи, їсти і пити і спати на дивані. Ви переглядаєте телевізор або прочитайте нецензурні дані в Інтернеті. Про політику, футбол та інші важливі новини! Знову, що ви втомилися?

Це набуває нестерпним. У мене є третя дитина старше мене. Не знаю, що він не знає. Чому б я? Гроші в будинку приносить пені. Вона кладає її на човні. Я не оцінив. Чому потрібен цей багаж?



Діти? Діти виростуть, вони не підуть ніде. Тоді вони усвідомлюють, що Папи залишили їх на власний смак. Проживання з ними. Ніщо, нехай ламається. Сім'я може допомогти. Поверніть себе.

- Всі права, Валер. Не забудьте витягнути ваші речі з комірки. Я хоча б приніс захід сонця. Принаймні в номері більше. Я купив крупи своїми грошима, до речі. Але допомогти собі. Це свято. Світ знайшов новий сонник. З облисінням, живітом і двома підборіддями. Все найкраще для вас.

- Так, yeah. Якщо я забуджу все, я підбираю його завтра. Не кинути нічого. Не хвилюйтеся.

- Все заспокоїлося, Валера. У нас є хороша поїздка.



Тепер діти приїхали додому з села. Я думав, що вони були сумними або будь-яким, відмиваючи мене для мого даду. Але ні. Вони дійсно вирощуються, і я думаю, що вони з'ясували його до того, як я зробив. Виїзд чоловіка досить легко і не сумний захід. Більше їжі і менше миття.

Тепер не потрібно подавати ще стограму дитині. А час для себе. Я не знаю, я не збираюся бути досить, але можливо, я піду до басейну кілька разів. Дуже добре для здоров'я, і діти давно бажали. Три з нас. Вся родина.

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное