Десять років врятували квартиру в новобудові, і нарешті, попросив мене в маррі.

Той факт, що її чоловік є самодостатньою особою, Людмила дізналася після трьох років відносин. Здавалося б, Олег був ідеальним чоловіком для неї, але не про шлюб. Отримали гроші на власній житловому житті, а Олег провів свою зарплату на всесвітньому задоволенні.

Вони не були чоловіками і дружиною, і тому не було загального бюджету - нічого дивного, це кожен бізнес. Як тільки Людмила приступила до своєї мрії, щоб отримати власний будинок, Олег почав говорити про весілля. Не дивно?



Я довго мріяв про квартиру. Іноді ви повинні працювати дві вакансії, щоб зберегти гроші. Звісно, я врятував на все. Колега на роботі вважається мені стиглою: я використовував купити одяг зі знижкою і їсти їжу, яку я готував в домашніх умовах, а не продається в їдальні.



Я зумів виконати мрію після 10 років важкого життя в режимі збереження. І тоді життя почала отримувати краще. На роботі я пропагував, мої стосунки з коханою любов'ю стали теплішими. Ми проживали окремо, але з покупкою квартири Олег почав підказувати, що це було час, щоб почати жити разом. До цього Олег жив з батьками, і орендував квартиру.



Коли я оселився в моїй квартирі, я назвав Олега жити з мною. Через місяць Олег запропонував мені. Я вірю, що цей чоловік любив мене і хотів, щоб маррі мене. Ми почали готувати на весілля і я був щасливим. А потім я бачив, що мій fiancé почав дивуватися, він став німим і продуманим, постійно в поганому настрої.



Коли я запитав, що сталося, Олег сказав, що він жив на ліцензії птаха, що в квартирі він не відчуває себе як власник квартири. Я сказав, що він мій улюблений людина і місце якого це не важливо. Я був так неправильним.



Олег почав наполягати, що я зареєструю його в квартирі, щоб він був повноцінним власником будинку, а не тільки особою з печаткою в паспорті. За його словами, тільки таким чином він може бути повноцінним членом сім'ї, чоловіка. І сказав він, що якщо я не зареєстрував половину квартири для нього, не буде весілля.



З тих пір, як я боровся з будь-якого роду відносин. Я роблю себе гарною. Я щаслива жінка з чоловіком. Тільки зараз я відчуваю себе безкоштовно і щасливою. Я не думаю, що серйозні відносини зараз. й

р.

Людмила була дуже щаслива, що вона не стала жертвою шахрайства. Зрозуміло, її обраний не збирався в жіночу привабливість для відпочинку її життя. Для того, щоб бути впевненим в одному, необхідно бути на одному рівні соціальних сходів або укласти шлюбний договір. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное