Коли перша полуниця в країні дозріває, готуємо десерт «Подвійні смуги»

«Світи не повинні завдати шкоди фігурі: без величезної кількості цукру і борошна, але смачні, солодкі і світлі, як хмара!» говорить мій мама-в-право. Цей десерт від беладонна Так само, як це. У ньому сир з кефіром і медом відмінно поєднується з стиглою бананом і соковитими ягодами.

До сезону полуниці приїжджаємо, варимо з заморожених з додаванням також замороженої чорниці і смородини. Але свіжі полуниці ще більш смачні!

Сьогодні видання. "Сайт" Ви дізнаєтеся, як приготувати улюблену сім'ю. Два стриптизи десертй Готуємо з першою полуницею!



Банан десерт і сир Інгредієнти
  • 1 банан
  • 200 г полуниці (або інші ягоди)
  • 200 г сиру
  • 50–100 мл кефіру або йогурту
  • 2 ст. меду
  • 0,5 ч.л. ванільного цукру


Підготовка
  1. У блендері збийте сир з медом і ванільним цукром до однорідної маси. Додайте кефір або густий йогурт, щоб отримати сметану консистенцію.



  2. Наріжте банан на шматки, відколіть полуницю від хвостиків. Якщо взяти заморожені ягоди, перед полосканням їх холодною водою. У блендері збийте. беладонна також до однорідної маси.



  3. Це те, що він виглядає як після збивання.



  4. У кремани або склянки залийте сиром і ягідно-фруктовою сумішшю в шарах. Поставте готовий десерт в холодильник на півгодини до стабілізатора.



  5. Прикрасьте ваші улюблені ягоди або горіхи за смаком. Можна додати листя м'яти для краси. Бон придаток!





Також я пропоную вам дізнатися, як зробити дивовижний торт з сиром і полуницею. Це обов'язково буде одним з ваших улюблених рецептів!



Цей банан і сирний десерт полуниця Ви можете бути улюбленим сніданком, щоб прокидати рано. Виготовляється легко і швидко, і результат відмінний.

Я дуже рекомендую, ви не пошкодуєте!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное